Меню
Кошик

Подушки дизайнерські

Ціна 700 грн
Ширина: 46 см x Глибина : 8 см x Висота : 46 см
Ціна 840 грн
Ширина: 43 см x Глибина : 10 см x Висота : 43 см
Ціна 770 грн
Ширина: 55 см x Глибина : 17 см x Висота : 55 см
Ціна 710 грн
Ширина: 45 см x Глибина : 17 см x Висота : 45 см

Декоративні дизайнерські подушки: призначення

Розробка інтер'єру - це, перш за усе, ретельний вибір всіх його елементів. Кімната виглядає завершеною і зі смаком оформленою тільки тоді, коли опрацьовані найдрібніші деталі. Декоративні подушки є важливою складовою частиною сучасної обстановки. Ці вироби створюють атмосферу тепла і затишку навіть в лаконічному інтер'єрі.

Вибір забарвлення цих виробів залежить від смакових уподобань власника. Іноді текстиль підбирають в тон до оздоблювальних матеріалів. Іноді вони, навпаки, служать яскравими акцентними деталями. Крім того, з їх допомогою можна оновити інтер'єр без ремонту, радикальних перестановок та значних грошових витрат.

Переваги оригінальних диванних подушок

Правильно обрані декоративні подушки мають такі переваги:

  • є сполучною ланкою між складовими частинами оздоблення кімнати, роблячи інтер'єр повністю завершеним;
  • мають привабливий зовнішній вигляд, функціональні та зручні
  • підкреслюють стиль інтер'єру;
  • створюють затишну, справді домашню, атмосферу;
  • використовуються різні варіанти: в тон предметів інтер'єру або в якості оригінальної акцентної деталі;
  • різноманіття форм. Поряд з класичними квадратними і прямокутними виробами використовуються моделі нестандартної конфігурації.

Подушки доречні в різних стильових варіантах: хюгге, скандинавський, кантрі, лофт, американський, прованс і багато інших.

Інтер'єрна подушка: цікаві стильові рішення

Купуючи подушки для прикраси інтер'єру, потрібно подбати про те, щоб виріб добре вписувався в обстановку. Це дозволяє уникнути дисонансу. Розглянемо найпоширеніші стилі, де такий декор не буде зайвим.

Шеббі-шик. Творчий.дизайнерський стиль. Тут переважають вироби, виготовлені з натурального або штучного хутра, незвичайної форми і різноманітного декору (доречні паєтки, стрази або стеклярус).

Модерн. У приміщеннях цього стилю доречні вироби незвичайної конфігурації з хвилястими лініями, етнічним або абстрактним малюнком. Матеріали натуральні: льон, рогожка, бавовна. Базова палітра-нейтральна: чорний, білий, бежевий тони. Асиметрія в розташуванні подушок теж є доречною.

Прованс. У цьому інтер'єрі доречні вироби класичної або округлої форми, можливо – з рюшами. Візерунок - дрібний, переважають рослинні мотиви

Скандинавський, хюгге. Переважають моделі з класичною геометрією різних забарвлень: від нейтральних до яскравих. Вироби з незвичайними візерунками допомагають додати кольорів строгому інтер'єру, де все продумано до дрібниць і немає нічого зайвого.

Морський. Наволочка може бути білою, блакитною, синьою або бежевою, в тон до оздоблювальних матеріалів. Не завадять і інші предмети морського декору: рятувальний круг, мушлі, тематичні картинки.

Замовити та купити інтер'єрні дизайнерські диванні подушки ви зможете на сайті інтернет-магазину WOWIN. Вас чекають прийнятні ціни й відмінний сервіс. Фільтри дозволяють знайти потрібний товар практично моментально. Можлива адресна доставка товарів по Україні. Оформити заявку на покупку можна онлайн або по телефону.