0800332470

Карман для пульта

Органайзер для пульта: домашній затишок – в деталях

Скільки ви кожен день витрачаєте часу на пошуки телефону і пульта від телевізора? Одну хвилину, 5 хвилин? А тепер давайте помножмо час на тиждень, на місяць, на рік. Вражає, правда?

Кожному з нас знайоме роздратування від нескінченних пошуків домашніх девайсів. Ви приходите додому, розташовуєтеся на затишній канапі і, замість того щоб просто включити телевізори або кондиціонер, розумієте, що пульт кудись пропав. Добре б тримати все на одному місці, але чомусь не виходить. Але вихід є! Такі здавалося б незначні кейси для пульта відчутно можуть підвищити комфорт життя. Вони прикріплюються на ручку або спинку м'якого дивана, в результаті все і завжди залишається під рукою.

Чому органайзер для пультів – це зручно

Наша оселя повинна бути нашою зоною комфорту, ми хочемо вдома відпочивати і розслаблятися, а не отримувати чергову дозу негативу. Головне завдання компанії WOWIN – зробити ваше життя приємнішим, підвищити рівень комфорту. Тому давайте просто перерахуємо ті плюси, які нам забезпечує використання органайзера для пультів.

Компанія з виробництва дизайнерських меблів екстракласу WOWIN пропонує вам самостійно вибрати дизайн органайзера для пульта, щоб він повністю відповідав стилю вашого будинку або квартири.

Тримачі для пультів від компанії WOWIN шиються з якісного матеріалу, який прослужить вам довгі роки. Спеціальна обробка швів дозволяє кишеням для пультів зберігати свою форму навіть після прання. Купити органайзер для пультів від WOWIN – це значить забезпечити тобі комфорт і абсолютний порядок в своєму домі.

З яких матеріалів шиють тримачі для пультів

У вашому розпорядженні вибір дизайну кишені для пульта. Отже, які ж тканини ми можемо вам запропонувати, для того щоб зшити вам індивідуальний унікальний держатель для пультів?

Ви можете замовити тримачі для пультів з будь-якого матеріалу в нашому каталозі, щоб не тільки забезпечити собі комфорт, але і доповнити дизайн інтер'єру вашого житла новим цікавим елементом.

Чому кишеню для пультів купити краще в сімейній компанії з виробництва дизайнерських меблів

WOWIN – сімейна компанія, яка працює вже понад 20 років на ринку дизайнерських меблів в Україні. Наші майстри втілюють в життя задуми талановитих дизайнерів. А за бажання, ми зможемо втілити в життя і всі ваші задуми.

Ми створюємо унікальні меблі для кожного нашого покупця, тому що намагаємося всіма силами відчувати ваші смаки! Але є одна "мелодія", яка незмінно "звучить" крізь кожен виріб, починаючи від величезних диванів, закінчуючи маленькими, але дуже зручними і корисними кишенями для пультів. Яка? Ми уважні до самих незначних деталей, саме тому наші меблі і наші аксесуари для дому в скандинавському стилі служать по-справжньому довго.


Все повинно бути під рукою! Не варто витрачати свій час і сили на пошук потрібних девайсів. Багато хто з нас знайомий з таким процесом, як пошук пульта від телевізора. Кишені на пульти допоможуть впоратися з такою проблемою.

Кишеня для пультів

Пастельний мікровелюр

490.0000

Більше надихаючих статей
Наші результати та партнери