0800332470

Диванні подушки

Диванні подушки — безмежні можливості текстильного аксесуара

Облаштування домівки – завдання не з легких. Адже передбачає не лише вибір стильового рішення та меблів, але й ретельне опрацювання різноманітних дрібниць та деталей. Саме за таких умов інтер’єр оселі наповнюється змістом, стає збалансованим і завершеним. Наразі мова йде про обрання текстильних аксесуарів – декоративних диванних подушок.

Розміщені в будь-якому куточку житлового простору, вони одночасно покликані забезпечити комфорт кожного з нас та підвищити градус тепла і затишку в оселі. Разом з тим, коли до кардинальних перетворень житла ви не готові, однак душа бажає якихось змін, саме за допомогою декоративних подушок можна легко і результативно цього досягти. Головне – правильно обрати колір, форму і розмір виробу. Це допоможе не лише підтримати стильову направленість інтер’єру, але й привнести в нього деяку «родзинку» та свіжість. Розміщуючи подібні аксесуари в тій чи іншій кімнаті, вам вдасться додати приміщенню яскравих фарб.

Бажаєте купити диванні подушки, які вигідно підкреслять привабливість меблевих ансамблів або виступлять як яскраві акценти в оформленні житлового простору? В такому випадку відвідайте інтернет-магазин Wowin. В нашому віртуальному каталозі серед величезного розмаїття кольорів, розмірів та форм ви неодмінно знайдете той найяскравіший, найм’якіший і найзручніший текстильний аксесуар, створений власноруч руками українських майстрів, який додасть вашій кімнаті індивідуальності та стилю.

Маєте певні сумніви щодо кольорової гами декоративних подушок? Не біда. Ми подбали навіть про це, пропонуючи вам особливі умови співпраці. Оберіть та замовте зразки тканин, які вам найбільше сподобались, а ми безкоштовно доставимо їх в будь-який населений пункт України, незалежно від того це обласний центр чи невеличке містечко на околиці країни. Скориставшись подібним сервісом, вам не лише вдасться відчути на дотик тканину, але й підібрати зразок, що максимально гармоніюватиме з меблями та іншим текстилем в кімнаті.

Декоративні подушки: для чого вони потрібні?

Грамотно підібрані подушки для дивана, а особливо, якщо це дизайнерські вироби з логотипом Wowin, здатні вирішити безліч важливих завдань. А саме:

Мрієте створити в у власній оселі по-справжньому розслаблюючу, затишну та домашню атмосферу? В такому випадку вам не обійтися без декоративних диванних подушок ТМ Wowin. Однак, щоб цього досягти, до вибору подібних аксесуарів варто підійти дуже відповідально. 

Подушки для дивана: приклади вдалих композицій

Обираючи одну або декілька подушок на диван, прикрашених емблемою Wowin, необхідно враховувати деякі правила. Адже, якщо брати навмання або те, що найбільше подобається, можна порушити загальний стиль інтер'єру. Саме тому в момент купівлі подібних текстильних аксесуарів модні дизайнери сучасності пропонують дотримуватися наступних правил вдалої композиції:

І, насамкінець, декоративні подушки на диван Wowin можуть вирізнятися не лише яскравим кольором або основним малюнком, але й різноманітними декоративними елементами. Вузький або широкий кант по периметру, великі чи маленькі ґудзики, мереживо або тасьма – кожен з цих елементів буде зовсім не зайвим, навпаки, він додасть текстильному аксесуару індивідуальності та неповторності.

Про деталі забувати не можна аж ніяк. Особливо якщо це стосується подушок для диванів. З їхньою допомогою легко можна зробити потрібний акцент в інтер'єрі кімнати. Яскраві, м'які і зручні - наповніть кімнату фарбами під свій настрій

Амелі

подушка

Помаранчевий мікровелюр

450.0000

Розміри: x x
Бенд

подушка

Малинова мікророгожка

470.0000

Розміри: x x
Бенд

подушка дизайнерська

Боя-графіт прінт

560.0000

Розміри: x x
Джаз

подушка

Сонячний велюр

470.0000

Розміри: x x
Джаз

подушка дизайнерська

Монстера-аква прінт

630.0000

Розміри: x x
Елеганза

подушка

Сонячний велюр

470.0000

Розміри: x x
Елеганза

підголовник

Кремовий велюр

620.0000

Розміри: x x
Корнер

подушка дизайнерська

Аксель-жовтий прінт

620.0000

Розміри: x x
Корнер

подушка

Бежевий велюр

550.0000

Розміри: x x
Свен

підголовник

Темно-бірюзовий велюр

860.0000

Розміри: x x
Фезер

подушка дизайнерська

Марракеш-м'ятний принт

390.0000

Розміри: x x
Фезер

подушка

Помаранчевий мікровелюр

500.0000

Розміри: x x
Більше надихаючих статей
Наші результати та партнери