Меню
Кошик
Адреса
с. Грабовець, вул. Лопатинського 141
Ми відчинені
Call-центр
Пн. - Сб. 10:00 -19:00
Нд. 11:00-17:00
18.01 10:00 - 15:00
19.01 11:00 - 17:00
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ!
Всі наші щоденні напрацювання ми спрямовуємо на розвиток магазину. Але тільки за Вашої участі зможемо досягти успіху, втілити в реальність концепцію фірми. Тому кожна Ваша думка чи ідея має для нас дуже важливе значення.

Бажаєте висловити пропозиції щодо співпраці, додати зауваження з приводу роботи магазину чи залишити свої контакти для зворотного зв’язку?

Напишіть нам про це!


КУПУЙТЕ БЕЗ РИЗИКУ
30 ДНІВ НА РОЗДУМИ

На противагу стереотипам про незручність замовлення меблів в Інтернеті, ми вирішили змінити правила і зробити цей процес максимально безпечним і простим. Тепер ви можете випробувати Ваші меблі протягом 30 днів, спілкуючись з друзями, переглядаючи фільми в сімейному колі, або просто заснути на них. Нескінченні походи в торгові центри залишилися в минулому. Ласкаво просимо в майбутнє покупки меблів!


СПРОБУЙТЕ, ПЕРШ НІЖ ПРИДБАТИ!

Ми змінюємо спосіб купівлі меблів в Інтернеті. Завантажте наш AR-додаток з доповненою реальністю, та “примірте” наші дизайнерські дивани у своєму просторі, перш ніж придбати їх. Виберіть вподобаний вами диван з наших дизайнерських колекцій. Станьте на мить дизайнером, “одягаючи” свій диван в більш ніж 100 тканин та відтінків. Діліться зображеннями вашого дизайну з ріднею та друзями.


ЗАМОВТЕ СВОЇ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ ТКАНИН

Кожен наш дизайнерський диван ми намагаємося подати якомога детальніше: зробити більше ракурсів, зблизька показати фактуру тканини і декоративні елементи. Та ми розуміємо, що багатьом цього може бути недостатньо. Щоб не помилитися з вибором, потрібно саме відчути на дотик тканину. Тепер у Вас з'явилася можливість замовити зразки тканин, не виходячи з дому. Виберіть 5 варіантів, і кур'єр доставить їх прямо до ваших дверей безкоштовно!

Зворотній зв'язок

Наше місцезнаходження

Телефон
0800332470