0800332470
Контакти

Контакти

Наші виробничі потужності знаходяться у Львівській області, серці мальовничих Карпат. Тут сама природа надихає творити та гарантує, що ваші дивани виготовлені зі справжньої деревини.

Контакти
 • Адреса:

  с. Грабовець, вул. Лопатинського 141

 • Ми відкриті:

  Call-центр

  Пн-Пт: з 08:00 до 20:00

  Сб: з 10:00 до 20:00


  Нд: з 11:00 до 20:00

 • Робота у святкові дні

  2 травня - вихідний

  3 травня - вихідний

 • Дзвоніть нам:

  0800332470

 • Пишіть нам:

  info@wowin.ua

Шановні клієнти та партнери!

Всі наші щоденні напрацювання ми спрямовуємо на розвиток магазину. Але тільки за Вашої участі зможемо досягти успіху, втілити в реальність концепцію фірми. Тому кожна Ваша думка чи ідея має для нас дуже важливе значення.


Бажаєте висловити пропозиції щодо співпраці, додати зауваження з приводу роботи магазину чи залишити свої контакти для зворотного зв’язку?

Напишіть нам про це!

Купляйте без ризику 30 днів на роздуми

На противагу стереотипам про незручність замовлення меблів в Інтернеті, ми створили нові правила співпраці з клієнтами. Тепер Ви зможете випробувати Ваші меблі упродовж 30 днів, переглядаючи фільми у сімейному колі, спілкуючись з друзями тощо. Нескінченні походи в торговельні центри залишилися в минулому. Ласкаво просимо у майбутнє купівлі меблів!

купити
Спробуйте, перш ніж придбати!

Ми змінюємо спосіб купівлі меблів в Інтернеті. Завантажте наш AR-додаток з доповненою реальністю, та “примірте” наші дизайнерські дивани у своєму просторі, перш ніж придбати їх. Виберіть вподобаний вами диван з наших дизайнерських колекцій. Станьте на мить дизайнером, “одягаючи” свій диван в більш ніж 100 тканин та відтінків. Діліться зображеннями вашого дизайну з ріднею та друзями.

спробувати
Замовте свої безкоштовні зразки тканин

Кожен наш дизайнерський диван ми намагаємося подати якомога детальніше: зробити більше ракурсів, зблизька показати фактуру тканини і декоративні елементи. Та ми розуміємо, що багатьом цього може бути недостатньо. Щоб не помилитися з вибором, потрібно саме відчути на дотик тканину. Тепер у Вас з'явилася можливість замовити зразки тканин, не виходячи з дому. Виберіть 5 варіантів, і кур'єр доставить їх прямо до ваших дверей безкоштовно!

замовити
Наші результати та партнери