+380674488994

Якісні розкладні дивани як перший крок до тотального комфорту життя

Уявіть ідеальний світ…

Світ, де кожна хвилина наповнена оксамитовим теплом, де яскраве різноманіття органічно поєднується періодами абсолютного спокою. Уявіть собі світ, де вам надзвичайно добре… А тепер слухайте уважно: ви зможете почати втілювати цю свою мрію просто зараз.

Як?..

Щоб дійти до дев’ятого поверху, треба ступити на першу сходинку. Щоб оточити себе атмосферою абсолютного комфорту, а отже й щастя, треба з чогось почати. З чогось конкретного. Наприклад, купити дизайнерський розкладний диван від WOWIN.

Взагалі, чи може хтось уявити сучасне помешкання у Львові, Миколаєві або Одесі чи в іншому місті України без сучасного стильного дивана? Якщо ні — заходьте до каталогу інтернет-магазину дизайнерських меблів WOWIN, або у шоу-рум, що у Львові. Ви точно можете тут відшукати для себе щось цікаве. А для того, щоб полегшити вам вибір, ми підготували корисну інформацію щодо якісних розкладних диванів від нашої компанії. Тож почнемо занурення у світ комфорту разом з інформації про те, які все ж таки бувають розкладні дивани за форматом механізму.

Розкладні дивани WOWIN у Львові — види механізмів

Наразі існує багато типів розкладних механізмів для диванів. Але який підійде саме вам? Давайте подивимось.

Ми з вами перелічили лише незначну частину видів конструкцій для розкладних диванів, які можна купити у Львові з будь-якого куточка України. Насправді їхній список довше, та наша компанія здебільшого віддає перевагу саме пантографам та європейським книжкам. Чому? Бо саме ці розкладні дивани мають найбільший серед інших рівень експлуатаційної надійності, крім того, вони просто естетично приємні.

Які матеріали ми використовуємо для обшивки дизайнерських диванів

Компанія WOWIN, що у Львові, використовує для обшивки дизайнерських диванів тільки надійні, екологічно чисті матеріали, які будуть дуже довго дивувати неперевершеним зовнішнім виглядом і мінімальною кількістю клопоту для догляду. У багатьох варіантах розкладних і нерозкладних диванів чохли можуть зніматися, що відчутно полегшує догляд.

Якщо ви живете у Львові чи в будь-якому іншому місті України та вирішили купити ексклюзивний розкладний диван виробництва WOWIN, що у Львові, ви повинні розуміти, що зможете вибрати дизайн ніжок і та матеріали, а також колір оббивки. Наприклад, якщо ви вирішили купити кутовий тримісний розкладний диван West, ви можете вибрати матеріал оббивки з каталогу:

Крім того, що ви можете вибрати тип матеріалу для розкладного дивана, а ще можете самостійно визначитися з найцікавішим, з точки зору ваших пріоритетів, кольором. Колірна палітра варіюється від білих, кремових, бежевих, темно-синіх і темно-зелених тонів, до екстремально помаранчевих, яскравих зелених або сніжно-білих тонів.

Вас не влаштує жоден з представлених на сайті варіантів кольорової палітри або матеріалів для вашого майбутнього нового розкладного дивана, який ви можете замовити у Львові? Нічого страшного, ми залюбки з вами окремо обговоримо це питання за телефоном, вказаним у верхньому лівому куті сайту.

Які сорти дерева використовуються для виготовлення каркаса м'яких меблів

Для виготовлення каркаса м'яких меблів, в тому числі, для виготовлення розкладних диванів ми використовуємо тільки якісне дерево, наприклад, дуб. Практично всі меблі ми виготовляємо з натурального дерева, саме тому ми можемо дати гарантію:

Саме так, ми абсолютно впевнені в цьому рішенні! Бо як би ви не користувалися своїм розкладним диваном, скільки б людей на ньому не сиділо одночасно, наскільки б часто вам не довелося його розкладати і складати знову ... Все рівно він буде вам служити вірою і правдою мінімум 10 років, але, як показує практика, м'які меблі виробництва нашої компанії служать набагато довше. І ми це прекрасно розуміємо, тому що працюємо на цій ниві не перший рік, а меблі наші допомагають відчути затишок не тільки у Львові, але й в інших містах нашої країни.

Увага!

Будь-який покупець протягом 30 днів зможе повернути нам назад куплений у нас розкладний диван. Звичайно, якщо на ньому не буде видимих ​​пошкоджень. Крім цього, ми як компанія, що поважає себе, неухильно дотримуємося положень закону “Про захист прав споживачів”. Саме тому, якщо ви купуєте м'які меблі, в тому числі розкладні дивани в офіційному інтернет-магазині, що реалізуює брендові меблі WOWIN, ви будете розуміти, що купуєте якість. Що забезпечуєте собі максимальний комфорт на максимально тривалий час.

Увага!

Для того щоб купити будь-який розкладний диван виробництва WOWIN, ви повинні вибрати елементи дизайну, наприклад, колір ніжок і колір/формат матеріалу оббивки, після цього ви повинні будете додати пропозиції, що сподобалися, в онлайн-кошик.

Якщо бажаєте, можете замовити безкоштовно зразки тканини, яка послужить оббивкою для вашого нового розкладного дизайнерського дивана WOWIN.

Розкладні дивани

Гості бажають залишитися на ніч? Тепер вам є де розмістити друзів або родичів. Коли важливий кожен сантиметр простору, вам ідеально підійдуть розкладні дивани.

    Фільтр Сортування
  • Кількість місць:
  • Тип:
  • Колір:
  • Тканина:
  • Термін доставки:
  • Призначення:
  • Ніжки
Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Трав'яний велюр Вест Кобальтова мікророгожка Вест Мигдальна мікророгожка Вест Темно-бірюзовий велюр Вест Сірий велюр Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Срібний мікровелюр
7 днів
Вест

кутовий диван 3-місний розкладний

Темно-пісочний мікровелюр

19490 грн

Розміри: Ширина: 214 см x Глибина : 100/47 см x Висота : 95 см
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Вест Кобальтова мікророгожка Вест Графітовий мікровелюр Вест Трав'яний велюр Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Мигдальна мікророгожка Вест Темно-бірюзовий велюр Вест Сірий велюр Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Срібний мікровелюр
7 днів
Вест

кутовий диван 4-місний розкладний

Кобальтова мікророгожка

30860 грн

Розміри: Ширина: 237 см x Глибина : 100/135 см x Висота : 95 см
Спальне місце: Ширина 206 см x Глибина : 139 см

Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Трав'яний велюр Вест Кобальтова мікророгожка Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Темно-бірюзовий велюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Сірий велюр Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Срібний мікровелюр
7 днів
Вест

прямий диван 3-місний розкладний

Бірюзово-блакитна мікророгожка

16050 грн

Розміри: Ширина: 211 см x Глибина : 100 см x Висота : 95 см
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Елана Бузковий мікровелюр Елана Сірий велюр Елана Темно-бірюзовий велюр Елана Трав'яний велюр Елана Сіра мікророгожка Елана Мигдальна мікророгожка Елана Коралова мікророгожка Елана Блідо-волошкова рогожка Елана Темно-коричневий велюр Елана Кремовий велюр Елана Блакитна мікророгожка Елана Платиновий велюр
7 днів
Елана

прямий диван 3-місний розкладний

Бузковий мікровелюр

15250 грн

Розміри: Ширина: 210 см x Глибина : 98 см x Висота : 90 см
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Каре Темно-фіолетовий велюр Каре Бежевий велюр Каре Кобальтова мікророгожка Каре  Світло-бірюзовий велюр Каре Мигдальна мікророгожка Каре Темно-бірюзовий велюр Каре Сірий велюр Каре Блакитна мікророгожка Каре Коралова мікророгожка Каре Темно-шоколадний велюр Каре Срібний мікровелюр
7 днів
Каре

прямий диван 3-місний розкладний

Темно-фіолетовий велюр

19570 грн

Розміри: Ширина: 210 см x Глибина : 98 см x Висота : 90 см
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Лайф Коралова мікророгожка Лайф Пудрова мікророгожка Лайф Кремовий велюр Лайф Сонячний велюр Лайф Мигдальна мікророгожка Лайф Темно-бірюзовий велюр Лайф Сірий велюр Лайф Темно-сірий велюр Лайф Пастельно-голуба рогожка Лайф Блакитна мікророгожка Лайф М'ятна мікророгожка Лайф Сіро-бежева мікророгожка
7 днів
Лайф

кутовий диван 3-місний розкладний

Коралова мікророгожка

24900 грн

Розміри: Ширина: 211 см x Глибина : 100/47 см x Висота : 93.5 см
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 128 см

Хоум Коралова мікророгожка Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Сірий велюр Хоум Бежевий велюр Хоум Темно-бірюзовий велюр Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Бірюзово-блакитна мікророгожка Хоум Денімова рогожка Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Світло-м'ятна мікророгожка
7 днів
Хоум

прямий диван 3-місний розкладний

Коралова мікророгожка

20520 грн

Розміри: Ширина: 237 см x Глибина : 100 см x Висота : 95 см
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Хоум Денімова рогожка Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Бежевий велюр Хоум Димчасто-рожева мікророгожка Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Темно-бірюзовий велюр Хоум Сірий велюр Хоум Світло-м'ятна мікророгожка Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр
7 днів
Хоум

кутовий диван 3-місний розкладний

Денімова рогожка

20630 грн

Розміри: Ширина: 240 см x Глибина : 100/47 см x Висота : 95 см
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Хоум Бірюзово-блакитна мікророгожка Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Бежевий велюр Хоум Димчасто-рожева мікророгожка Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Темно-бірюзовий велюр Хоум Сірий велюр Хоум Світло-м'ятна мікророгожка Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Денімова рогожка Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр
7 днів
Хоум

кутовий диван 4-місний розкладний

Бірюзово-блакитна мікророгожка

28250 грн

Розміри: Ширина: 250 см x Глибина : 100/148 см x Висота : 95 см
Спальне місце: Ширина 206 см x Глибина : 139 см

Більше надихаючих статей
Рекомендовані статті
Наші результати та партнери