0800332470

Розкладні дивани

Якісні розкладні дивани як перший крок до тотального комфорту життя

Уявіть ідеальний світ…

Світ, де кожна хвилина наповнена оксамитовим теплом, де яскраве різноманіття органічно поєднується періодами абсолютного спокою. Уявіть собі світ, де вам надзвичайно добре… А тепер слухайте уважно: ви зможете почати втілювати цю свою мрію просто зараз.

Як?..

Щоб дійти до дев’ятого поверху, треба ступити на першу сходинку. Щоб оточити себе атмосферою абсолютного комфорту, а отже й щастя, треба з чогось почати. З чогось конкретного. Наприклад, купити дизайнерський розкладний диван від WOWIN.

Взагалі, чи може хтось уявити сучасне помешкання у Львові, Миколаєві або Одесі чи в іншому місті України без сучасного стильного дивану? Якщо ні — заходьте до каталогу інтернет-магазину дизайнерських меблів WOWIN, або у шоу-рум, що у Львові. Ви точно можете тут відшукати для себе щось цікаве. А для того, щоб полегшити вам вибір, ми підготували корисну інформацію щодо якісних розкладних диванів від нашої компанії. Тож почнемо занурення у світ комфорту разом з інформації про те, які все ж таки бувають розкладні дивани за типом механізму.

Розкладні дивани WOWIN у Львові — види механізмів

Наразі існує багато типів розкладних механізмів для диванів. Але який підійде саме вам? Давайте подивимось. Сучасні дивани розкладні Львів можуть мати такі системи:

Ми з вами перелічили лише незначну частину видів конструкцій для розкладних диванів, які можна купити у Львові з будь-якого куточка України. Насправді їхній список довше, та наша компанія здебільшого віддає перевагу саме пантографам та європейським книжкам. Чому? Бо саме ці розкладні дивани мають найбільший серед інших рівень експлуатаційної надійності, крім того, вони просто естетично приємні.

Чи якісний диван розкладний: які матеріали ми використовуємо для обшивки?

Компанія WOWIN, що у Львові, використовує для обшивки дизайнерських диванів тільки надійні, екологічно чисті матеріали, які будуть дуже довго дивувати неперевершеним зовнішнім виглядом і мінімальною кількістю клопоту для догляду. У багатьох варіантах розкладних і нерозкладних диванів чохли можуть зніматися, що відчутно полегшує догляд.

Якщо ви живете у Львові чи в будь-якому іншому місті України та вирішили купити ексклюзивний розкладний диван виробництва WOWIN, що у Львові, ви повинні розуміти, що зможете вибрати дизайн ніжок і та матеріали, а також колір оббивки. Наприклад, якщо ви вирішили купити кутовий тримісний розкладний диван West, ви можете вибрати матеріал оббивки з каталогу:

Крім того, що ви можете вибрати тип матеріалу для розкладного дивану, а ще можете самостійно визначитися з найцікавішим, з точки зору ваших пріоритетів, кольором. Колірна палітра варіюється від білих, кремових, бежевих, темно-синіх і темно-зелених тонів, до екстремально помаранчевих, яскравих зелених або сніжно-білих тонів.

Вас не влаштовує жоден з представлених на сайті варіантів кольорової палітри або матеріалів для вашого майбутнього нового розкладного дивана, який ви можете замовити у Львові? Нічого страшного, ми залюбки з вами окремо обговоримо це питання за телефоном, вказаним у верхньому лівому куті сайту, допоможемо вибрати диван розкладний в найкращому для вас дизайні.

Які сорти дерева використовуються для виготовлення каркасу м'яких меблів?

Для виготовлення каркаса м'яких меблів, в тому числі, для виготовлення розкладних диванів ми використовуємо тільки якісне дерево, наприклад, хвою, бук, фанеру. Практично всі меблі ми виготовляємо з натурального дерева. Саме тому ви можете спокійно купити диван розкладний, а ми можемо дати гарантію:

Саме так, ми абсолютно впевнені в цьому рішенні! Бо як би ви не користувалися своїм розкладним диваном, скільки б людей на ньому не сиділо одночасно, наскільки б часто вам не довелося його розкладати і складати знову ... Все рівно він буде вам служити вірою і правдою мінімум 10 років, але, як показує практика, м'які меблі виробництва нашої компанії служать набагато довше. І ми це прекрасно розуміємо, тому що працюємо на цій ниві не перший рік, а меблі наші допомагають відчути затишок не тільки у Львові, але й в інших містах нашої країни.

Увага!

Будь-який покупець протягом 30 днів зможе повернути нам назад куплений у нас розкладний диван. Звичайно, якщо на ньому не буде пошкоджень та забруднень. Крім цього, ми як компанія, що поважає себе, неухильно дотримуємося положень закону «Про захист прав споживачів». Саме тому, якщо ви купуєте м'які меблі, в тому числі розкладні дивани в офіційному інтернет-магазині, що реалізує брендові меблі WOWIN, ви будете розуміти, що купуєте надійність. Що забезпечуєте собі максимальний комфорт на максимально тривалий час.

Увага!

Для того щоб купити будь-який розкладний диван виробництва WOWIN, виберіть елементи дизайну, наприклад, колір ніжок і колір та фактуру матеріалу оббивки, після цього залишиться тільки додати пропозиції, що сподобалися, в онлайн-кошик.

Якщо бажаєте, можете замовити безкоштовно зразки тканини, яка послужить оббивкою для вашого нового розкладного дизайнерського дивана WOWIN. Уточнити на дивани розкладні ціни можна через каталог або по телефону.

Гості бажають залишитися на ніч? Тепер вам є де розмістити друзів або родичів. Коли важливий кожен сантиметр простору, вам ідеально підійдуть розкладні дивани.

  Фільтр Сортування
 • Кількість місць:
 • Тип:
 • Колір:
 • Тканина:
 • Термін доставки:
 • Призначення:
 • Ніжки
Вест Трав'яний велюр Вест Кобальтова мікророгожка Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Срібний мікровелюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Сірий велюр Вест Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Вест

кутовий диван 3-місний розкладний

Трав'яний велюр

22710.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Вест Попеляста рогожка Вест Графітовий мікровелюр Вест Трав'яний велюр Вест Кобальтова мікророгожка Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Срібний мікровелюр Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Сірий велюр Вест Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Вест

кутовий диван 3-місний розкладний

Попеляста рогожка

28260.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 206 см x Глибина : 139 см

Вест Кобальтова мікророгожка Вест Графітовий мікровелюр Вест Трав'яний велюр Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Срібний мікровелюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Сірий велюр Вест Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Вест

кутовий диван 4-місний розкладний

Кобальтова мікророгожка

30710.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 206 см x Глибина : 139 см

Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Трав'яний велюр Вест Кобальтова мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Срібний мікровелюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Сірий велюр Вест Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Вест

прямий диван 3-місний розкладний

Світло-м'ятна мікророгожка

18640.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Елана Коралова мікророгожка Елана Трав'яний велюр Елана Кремовий велюр Елана Сіра мікророгожка Елана Блакитна мікророгожка Елана Темно-коричневий велюр Елана Платиновий велюр Елана Блідо-волошкова рогожка Елана Мигдальна мікророгожка Елана Сірий велюр Елана Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Елана

прямий диван 3-місний розкладний

Коралова мікророгожка

17860.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Каре Кобальтова мікророгожка Каре Бежевий велюр Каре Темно-фіолетовий велюр Каре Світло-бірюзовий велюр Каре Блакитна мікророгожка Каре Коралова мікророгожка Каре Темно-шоколадний велюр Каре Срібний мікровелюр Каре Мигдальна мікророгожка Каре Сірий велюр Каре Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Каре

прямий диван 3-місний розкладний

Кобальтова мікророгожка

18030.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Лайф Пудрова мікророгожка Лайф Кремовий велюр Лайф Сонячний велюр Лайф Темно-сірий велюр Лайф Пастельно-голуба рогожка Лайф Блакитна мікророгожка Лайф М'ятна рогожка Лайф Коралова мікророгожка Лайф Сіро-бежева мікророгожка Лайф Мигдальна мікророгожка Лайф Сірий велюр Лайф Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Лайф

кутовий диван 3-місний розкладний

Пудрова мікророгожка

24970.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 128 см

Люкке Темно-коричневий велюр Люкке Сонячний велюр Люкке Димчасто-рожева мікророгожка Люкке Блакитна мікророгожка Люкке Блідо-лососевий велюр Люкке Молочний велюр Люкке Мигдальна мікророгожка Люкке Сірий велюр Люкке Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Люкке

прямий диван 3-місний розкладний

Темно-коричневий велюр

26450.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 139 см x Глибина : 198 см

Люкке Блідо-лососевий велюр Люкке Сонячний велюр Люкке Димчасто-рожева мікророгожка Люкке Блакитна мікророгожка Люкке Темно-коричневий велюр Люкке Молочний велюр Люкке Мигдальна мікророгожка Люкке Сірий велюр Люкке Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Люкке

кутовий диван 3-місний розкладний

Блідо-лососевий велюр

29200.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 139 см x Глибина : 197 см

Токіо

прямий диван 3-місний розкладний

Блідо-лососевий велюр

20830.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 200 см x Глибина : 115 см
Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Сірий велюр Хоум Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Хоум

кутовий диван 3-місний розкладний

Мигдальна мікророгожка

26750.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 139 см x Глибина : 206 см

Хоум Бежевий велюр Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Димчасто-рожева мікророгожка Хоум Світло-м'ятна мікророгожка Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Денімова рогожка Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Сірий велюр Хоум Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Хоум

кутовий диван 3-місний розкладний

Бежевий велюр

23470.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Хоум Димчасто-рожева мікророгожка Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Бежевий велюр Хоум Світло-м'ятна мікророгожка Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Бірюзово-блакитна мікророгожка Хоум Денімова рогожка Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Сірий велюр Хоум Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Хоум

кутовий диван 4-місний розкладний

Димчасто-рожева мікророгожка

31350.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 206 см x Глибина : 139 см

Хоум Коралова мікророгожка Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Бежевий велюр Хоум Світло-м'ятна мікророгожка Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Бірюзово-блакитна мікророгожка Хоум Денімова рогожка Хоум Бордовий велюр Хоум Лілова рогожка Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Сірий велюр Хоум Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Хоум

прямий диван 3-місний розкладний

Коралова мікророгожка

19100.0000

Розміри: x x
Спальне місце: Ширина 197 см x Глибина : 139 см

Більше надихаючих статей
Рекомендовані статті
Наші результати та партнери