+380674488994

Розкладні дивани

Гості бажають залишитися на ніч? Тепер вам є де розмістити друзів або родичів. Коли важливий кожен сантиметр простору, вам ідеально підійдуть розкладні дивани.

  Фільтр Сортування
 • Кількість місць:
 • Тип:
 • Колір:
 • Тканина:
 • Термін доставки:
 • Призначення:
 • Ніжки
Вест Кобальтова мікророгожка Вест Графітовий мікровелюр Вест Сірий велюр Вест Срібний мікровелюр Вест Темно-бірюзовий велюр Вест Трав'яний велюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Блідо-лососевий велюр Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка
7 днів
Вест

кутовий диван 3-місний розкладний

Кобальтова мікророгожка

19490грн

Ширина: 214 см x Глибина : 100/47 см x Висота : 95 см
: 197 см х 139 см x Глибина :

Вест Кобальтова мікророгожка Вест Графітовий мікровелюр Вест Сірий велюр Вест Срібний мікровелюр Вест Темно-бірюзовий велюр Вест Трав'яний велюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Блідо-лососевий велюр Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка
7 днів
Вест

кутовий диван 4-місний розкладний

Кобальтова мікророгожка

30860грн

Ширина: 237 см x Глибина : 100/135 см x Висота : 95 см
: 206 см x Глибина : 139 см

Вест Графітовий мікровелюр Вест Кобальтова мікророгожка Вест Сірий велюр Вест Срібний мікровелюр Вест Темно-бірюзовий велюр Вест Трав'яний велюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Блідо-лососевий велюр Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка
7 днів
Вест

прямий диван 3-місний розкладний

Графітовий мікровелюр

16050грн

Ширина: 211 см x Глибина : 100 см x Висота : 95 см
: 197 см х 139 см x Глибина :

Елана Сіра мікророгожка Елана Лазурний мікровелюр Елана Сірий велюр Елана Бузковий мікровелюр Елана Темно-бірюзовий велюр Елана Трав'яний велюр Елана Мигдальна мікророгожка Елана Кремовий велюр Елана Коралова мікророгожка Елана Блідо-волошкова рогожка Елана Темно-коричневий велюр Елана Блакитна мікророгожка Елана Платиновий велюр
7 днів
Елана

прямий диван 3-місний розкладний

Сіра мікророгожка

15250грн

Ширина: 210 см x Глибина : 98 см x Висота : 90 см
: 197 см х 139 см x Глибина :

Каре Кобальтова мікророгожка Каре Світло-бірюзовий велюр Каре Сірий велюр Каре Срібний мікровелюр Каре Темно-бірюзовий велюр Каре Мигдальна мікророгожка Каре Бежевий велюр Каре Темно-фіолетовий велюр Каре Коралова мікророгожка Каре Блакитна мікророгожка Каре Темно-шоколадний велюр Каре Платиновий велюр
7 днів
Каре

прямий диван 3-місний розкладний

Кобальтова мікророгожка

19570грн

Ширина: 210 см x Глибина : 98 см x Висота : 90 см
: 197 см х 139 см x Глибина :

Лайф Темно-сірий велюр Лайф М'ятна мікророгожка Лайф Сірий велюр Лайф Кремовий велюр Лайф Темно-бірюзовий велюр Лайф Сонячний велюр Лайф Мигдальна мікророгожка Лайф Коралова мікророгожка Лайф Сіро-бежева мікророгожка Лайф Пудрова мікророгожка Лайф Зелено-морський велюр Лайф Блакитна мікророгожка Лайф Пастельно-голуба рогожка
7 днів
Лайф

кутовий диван 3-місний розкладний

Темно-сірий велюр

24900грн

Ширина: 211 см x Глибина : 100/47 см x Висота : 93.5 см
: 197 см x Глибина : 128 см

Хоум Бежевий велюр Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Сірий велюр Хоум Коралова мікророгожка Хоум Темно-бірюзовий велюр Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Бірюзово-блакитна мікророгожка Хоум Денімова рогожка Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Димчасто-рожева мікророгожка Хоум Світло-м'ятна мікророгожка
7 днів
Хоум

прямий диван 3-місний розкладний

Бежевий велюр

20520грн

Ширина: 237 см x Глибина : 100 см x Висота : 95 см
: 197 см x Глибина : 139 см

Хоум Сірий велюр Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Бежевий велюр Хоум Темно-бірюзовий велюр Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Денімова рогожка Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Димчасто-рожева мікророгожка Хоум Світло-м'ятна мікророгожка
7 днів
Хоум

кутовий диван 3-місний розкладний

Сірий велюр

20630грн

Ширина: 240 см x Глибина : 100/47 см x Висота : 95 см
: 197 см х 139 см x Глибина :

Хоум Графітовий мікровелюр Хоум Бежевий велюр Хоум Сірий велюр Хоум Коралова мікророгожка Хоум Темно-бірюзовий велюр Хоум Мигдальна мікророгожка Хоум Бірюзово-блакитна мікророгожка Хоум Денімова рогожка Хоум Лілова рогожка Хоум Бордовий велюр Хоум Блідо-лососевий велюр Хоум Димчасто-рожева мікророгожка Хоум Світло-м'ятна мікророгожка
7 днів
Хоум

кутовий диван 4-місний розкладний

Графітовий мікровелюр

28250грн

Ширина: 250 см x Глибина : 100/148 см x Висота : 95 см
: 206 см х 139 см x Глибина :

Якісні розкладні дивани як перший крок до тотального комфорту життя

Уявіть ідеальний світ…

Світ, де кожна хвилина наповнена оксамитовим теплом, де яскраве різноманіття органічно поєднується періодами абсолютного спокою. Уявіть собі світ, де вам надзвичайно добре… А тепер слухайте уважно: ви зможете почати втілювати цю свою мрію просто зараз.

Як?..

Щоб дійти до дев’ятого поверху, треба ступити на першу сходинку. Щоб оточити себе атмосферою абсолютного комфорту, а отже й щастя, треба з чогось почати. З чогось конкретного. Наприклад, купити дизайнерський розкладний диван від WOWIN.

Взагалі, чи може хтось уявити сучасне помешкання у Львові, Миколаєві або Одесі чи в іншому місті України без сучасного стильного дивана? Якщо ні — заходьте до каталогу інтернет-магазину дизайнерських меблів WOWIN, або у шоу-рум, що у Львові. Ви точно можете тут відшукати для себе щось цікаве. А для того, щоб полегшити вам вибір, ми підготували корисну інформацію щодо якісних розкладних диванів від нашої компанії. Тож почнемо занурення у світ комфорту разом з інформації про те, які все ж таки бувають розкладні дивани за форматом механізму.

Розкладні дивани WOWIN у Львові — види механізмів

Наразі існує багато типів розкладних механізмів для диванів. Але який підійде саме вам? Давайте подивимось.

 • «Американська розкладачка» — зносостійка конструкція для щоденного використання. Алгоритм розкладення: потягнути за край вертикальної частини сидіння умовною сходинкою вгору і до себе, встановити на підпори.
 • «Французька розкладачка» — цікава конструкція розкладного дивана, що перетворюється з місця для відпочинку в місце для сну методом «розкручування рулетки». Дуже компактна, але використовувати для щоденного сну краще з додатковим матрацом.
 • “Книжка” або “європейська книжка” — зносостійкі та міцні конструкції розкладного дивана, які дуже непогано підходять для щоденного відпочинку. Єврокнижка — висувний варіант, секрет міцності цього розкладного дивана у максимальній простоті. “Книжка” — відкидний.
 • “Дельфін” — механізми, які частіше за все використовуються в кутових диванах. Практичний та досить легкий алгоритм метаморфозів дозволяє буквально за кілька секунд перетворити стандартний диван для посиденьок з друзями у повноцінне спальне місце навіть для дуже невеликої квартири у Львові чи в іншому місті.
 • Пантограф — цікава система, яка втілює головні необхідні якості: простота обслуговування, міцність та практичність. Може бути основою і кутового розкладного дивана, і звичайного. У розкладеному горизонтальному стані спирається на вбудовані з боків висувні підстави. Дуже часто така система має відділення для зберігання білизни.

Ми з вами перелічили лише незначну частину видів конструкцій для розкладних диванів, які можна купити у Львові з будь-якого куточка України. Насправді їхній список довше, та наша компанія здебільшого віддає перевагу саме пантографам та європейським книжкам. Чому? Бо саме ці розкладні дивани мають найбільший серед інших рівень експлуатаційної надійності, крім того, вони просто естетично приємні.

Які матеріали ми використовуємо для обшивки дизайнерських диванів

Компанія WOWIN, що у Львові, використовує для обшивки дизайнерських диванів тільки надійні, екологічно чисті матеріали, які будуть дуже довго дивувати неперевершеним зовнішнім виглядом і мінімальною кількістю клопоту для догляду. У багатьох варіантах розкладних і нерозкладних диванів чохли можуть зніматися, що відчутно полегшує догляд.

Якщо ви живете у Львові чи в будь-якому іншому місті України та вирішили купити ексклюзивний розкладний диван виробництва WOWIN, що у Львові, ви повинні розуміти, що зможете вибрати дизайн ніжок і та матеріали, а також колір оббивки. Наприклад, якщо ви вирішили купити кутовий тримісний розкладний диван West, ви можете вибрати матеріал оббивки з каталогу:

 • мікровелюр;
 • велюр;
 • мікророгожка.

Крім того, що ви можете вибрати тип матеріалу для розкладного дивана, а ще можете самостійно визначитися з найцікавішим, з точки зору ваших пріоритетів, кольором. Колірна палітра варіюється від білих, кремових, бежевих, темно-синіх і темно-зелених тонів, до екстремально помаранчевих, яскравих зелених або сніжно-білих тонів.

Вас не влаштує жоден з представлених на сайті варіантів кольорової палітри або матеріалів для вашого майбутнього нового розкладного дивана, який ви можете замовити у Львові? Нічого страшного, ми залюбки з вами окремо обговоримо це питання за телефоном, вказаним у верхньому лівому куті сайту.

Які сорти дерева використовуються для виготовлення каркаса м'яких меблів

Для виготовлення каркаса м'яких меблів, в тому числі, для виготовлення розкладних диванів ми використовуємо тільки якісне дерево, наприклад, дуб. Практично всі меблі ми виготовляємо з натурального дерева, саме тому ми можемо дати гарантію:

 • до 25 місяців на весь виріб;
 • до 10 років (!) на каркас розкладного дивана.

Саме так, ми абсолютно впевнені в цьому рішенні! Бо як би ви не користувалися своїм розкладним диваном, скільки б людей на ньому не сиділо одночасно, наскільки б часто вам не довелося його розкладати і складати знову ... Все рівно він буде вам служити вірою і правдою мінімум 10 років, але, як показує практика, м'які меблі виробництва нашої компанії служать набагато довше. І ми це прекрасно розуміємо, тому що працюємо на цій ниві не перший рік, а меблі наші допомагають відчути затишок не тільки у Львові, але й в інших містах нашої країни.

Увага!

Будь-який покупець протягом 30 днів зможе повернути нам назад куплений у нас розкладний диван. Звичайно, якщо на ньому не буде видимих ​​пошкоджень. Крім цього, ми як компанія, що поважає себе, неухильно дотримуємося положень закону “Про захист прав споживачів”. Саме тому, якщо ви купуєте м'які меблі, в тому числі розкладні дивани в офіційному інтернет-магазині, що реалізуює брендові меблі WOWIN, ви будете розуміти, що купуєте якість. Що забезпечуєте собі максимальний комфорт на максимально тривалий час.

Увага!

Для того щоб купити будь-який розкладний диван виробництва WOWIN, ви повинні вибрати елементи дизайну, наприклад, колір ніжок і колір/формат матеріалу оббивки, після цього ви повинні будете додати пропозиції, що сподобалися, в онлайн-кошик.

Якщо бажаєте, можете замовити безкоштовно зразки тканини, яка послужить оббивкою для вашого нового розкладного дизайнерського дивана WOWIN.