Меню
Кошик

Крісла та стільці для бізнесу

Тім Стілець
Ціна 5 020 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 54 см x Висота : 76 см
Санленд крісло
Ціна 10 370 грн
Ширина: 76 см x Глибина : 88 см x Висота : 95 см
Інгрід крісло
Ціна 10 770 грн
Ширина: 72 см x Глибина : 80 см x Висота : 83 см
Магнус крісло
Ціна 12 240 грн
Ширина: 78 см x Глибина : 78 см x Висота : 69 см
Санленд стілець
Ціна 7 790 грн
Ширина: 63 см x Глибина : 67 см x Висота : 87 см
Фулхаус крісло
Ціна 20 860 грн
Ширина: 100 см x Глибина : 95 см x Висота : 85 см
Амелі крісло
Ціна 11 910 грн
Ширина: 81 см x Глибина : 100 см x Висота : 96 см
Лаунж крісло
Ціна 11 270 грн
Ширина: 70 см x Глибина : 75 см x Висота : 93 см
Хюгге крісло
Ціна 22 740 грн
Ширина: 110 см x Глибина : 102 см x Висота : 97 см
Ізі крісло
Ціна 14 680 грн
Ширина: 107 см x Глибина : 81 см x Висота : 86 см
Спальне місце: Ширина 135см x Глибина : 77 см
Клої стілець
Ціна 5 600 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 63 см x Висота : 90 см
Елеганза крісло високе
Ціна 11 490 грн
Ширина: 75 см x Глибина : 93 см x Висота : 117 см
Джонас Крісло
Ціна 12 900 грн
Ширина: 73 см x Глибина : 96 см x Висота : 113 см
Вест крісло
Ціна 13 070 грн
Ширина: 65 см x Глибина : 87 см x Висота : 90 см
Хоум крісло
Ціна 12 900 грн
Ширина: 91 см x Глибина : 87 см x Висота : 90 см
Полар крісло високе
Ціна 13 960 грн
Ширина: 68 см x Глибина : 84 см x Висота : 108 см
Елеганза крісло
Ціна 11 000 грн
Ширина: 75 см x Глибина : 90 см x Висота : 102 см
Вейв крісло
Ціна 7 580 грн
Ширина: 65 см x Глибина : 73 см x Висота : 102 см
Тейл стілець
Ціна 5 650 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 65 см x Висота : 79 см
Табу крісло
Ціна 19 570 грн
Ширина: 104 см x Глибина : 100 см x Висота : 92 см
Ноа Крісло
Ціна 8 070 грн
Ширина: 57 см x Глибина : 61 см x Висота : 78 см
Карл стілець
Ціна 5 580 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 63 см x Висота : 90 см
Аста стілець обертовий
Ціна 8 570 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 62 см x Висота : 76 см
Аста Стілець
Ціна 5 950 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 62 см x Висота : 81.5 см

Крісла для кафе від Wowin – основа стилю та статусу закладу

Людину зустрічають за одягом, а будь-який заклад, чи це ресторан, кафе, банк, чи салон краси, розпізнають за внутрішнім оздобленням. Інтер'єр підприємства, приємна атмосфера в ньому залучають відвідувачів так само, як і послуги, які там надаються. Так, в закладах громадського харчування або сфери обслуговування набагато приємніше і зручніше сидіти на м'якому і комфортному кріслі, ніж на жорсткому і незручному сидінні.

Не тільки клієнти, але і співробітники цих закладів зможуть відчути себе як вдома, занурившись в дизайнерське крісло або присівши на стілець для бізнесу від компанії Wowin – виробника, для якого на першому місці унікальний концепт комфорту. Поєднуючи спинки та сидіння в єдину конструкцію, наші дизайнери проєктують не тільки досконалі з естетичної точки зору, але і по-справжньому комфортні меблеві конструкції. Вироби легко стануть «ідеальними» меблями в компаніях, які вже давно на ринку та які тільки-но відкрилися.

Якщо ви, як досвідчений бізнесмен, хоча б раз зловили себе на думці про те, що інтер’єр у вашому барі злегка застарілий, неодмінно задумайтесь про заміну меблів. М'які стільці та крісла для ресторанів і кафе в скандинавському стилі, створені руками українських майстрів з натхненням в серці, не тільки привнесуть свіжість в інтер'єр підприємства громадського харчування або сфери обслуговування, але і зроблять його унікальним.

Ми не пропонуємо вам схожих моделей. Кожен наш виріб — крісла та стільці для кафе, ресторанів і барів, — наділений особливими рисами, властивими тільки йому. А це означає, що використовуючи меблі в інтер'єрі, вам вдасться приємно здивувати як завсідників закладу, так і залучити багато нових клієнтів.

Дизайнерські стільці для кафе Wowin: цінні переваги

Що відрізняє стільці та крісла для ресторанів і кафе, запропоновані в інтернет магазині Wowin, від продукції інших виробників? Наші вироби:

  • на 100% дизайнерські меблі. Купуючи у нас меблеві конструкції для кафе і ресторанів, будьте впевнені – це по-справжньому ручна робота. А значить, кожен елемент стільчика або крісла спроєктований, вирізаний, приклеєний і обтягнутий власноруч руками наших дизайнерів, які працюють, щоб зробити не тільки світ навколо нас трішки гарнішим, але і нас – трохи щасливішими;
  • точно якісні меблі. Переконатися в цьому буде нескладно. Всього лише трохи нахиливши вперед предмет меблів, ви виявите – меблева конструкція для закладів знизу не закрита тканиною. Зроблено це для того, щоб у вас була можливість впевнитися, що всі вироблені нами вироби, в тому числі та стільці, а також крісла для кафе, ресторанів, барів та інших подібних закладів, виготовляються з міцних і натуральних матеріалів, які безпечні для здоров'я;
  • дійсно комфортні меблі. Щоб отримати по-справжньому зручне крісло або стілець, який дозволить клієнтові кафе, ресторану, бару зануритися в атмосферу повного комфорту, наші майстри не тільки з'єднують його спинку і сидіння в цілісну конструкцію, наповнюючи її невагомими складовими та пружинним блоком, а й роблять це з непідробним натхненням в серці. У своєму ремеслі вони слідують філософії Стіва Джобса, який говорив: «Є тільки один спосіб зробити велику роботу – полюбити її!»;
  • по-справжньому функціональні. Наші стільці та крісла для ресторанів, барів та кафе – це одночасно красиво і практично. Адже вони оснащені високими ніжками, що не тільки додає приміщенню легкості, але і дозволяє підтримувати в кафе чистоту та порядок, не докладаючи для цього особливих зусиль. Меблі настільки легкі, що з ними зможе впоратися пара офіціантів середньої статури, коли потрібно буде посадити за одним столом цілу компанію;
  • це нові можливості. Нескінченні походи по меблевих магазинах і торгових центрах залишилися в минулому. У нас ви можете не тільки замовити готові крісла та стільці для бару в будь-який населений пункт України, а й розробити свій власний дизайн меблів цього виду, уявивши себе в ролі дизайнера. Особливі навички для цього не потрібні. Визначити габарити виробу, встановити висоту його ніжок і визначитися з кольором оббивки – все, що доведеться вам зробити. Єдине, з чим можуть виникнути ускладнення, так це з вибором тканини. Адже у нас вона представлена великою кількістю варіантів в різній колірній гаммі та в різних фактурах. Втім, щоб полегшити вибір, пропонуємо вам особливі умови співпраці, згідно з якими ви зможете замовити прямо до ваших дверей зразки найбільш вподобаних матеріалів. І, зауважте, абсолютно безкоштовно. Це дозволить одночасно відчути їх на дотик і визначити, який з них буде максимально гармоніювати з інтер'єром приміщення.

Скориставшись можливістю персоніфікації – створення дизайну стільців і крісел для власного кафе чи ресторану, не забудьте переконатися в тому, що спроєктовані вами предмети меблів ідеально впишуться в інтер'єр вашого закладу. «Приміряйте» їх до того чи іншого банкетного залу. Як це зробити? Все просто. Достатньо завантажити на смартфон AR-додаток.

Купити для ресторану, кафе, бару дизайнерські крісла або стільці через інтернет магазин Wowin – значить отримати унікальні предмети меблів, які не тільки наповнять будь-яке підприємство громадського харчування атмосферою комфорту, але і стануть в ньому яскравим незабутнім акцентом.

Купити стільці для кафе: особливості вибору

Ще донедавна практично у всіх установах громадського харчування України відвідувачі сиділи на звичайних жорстких стільцях. Однак сьогодні завбачливі та практичні власники все частіше обирають дизайнерські крісла для кафе, занурившись в які, абсолютно не хочеться вставати. Завдяки цьому простому ходу у підприємства не тільки збільшується кількість відвідувачів, а й зростає середній чек. Втім, щоб цього домогтися, важливо правильно підібрати меблі для закладів громадського харчування різних типів. Отже:

  • крісла і стільці для кафе: необхідно пам'ятати про те, що меблі повинні бути легкими та мобільними. Завдяки цьому співробітники кафе без особливих зусиль зможуть перемістити їх в залі на свій розсуд, що дозволить посадити за загальним столом всіх, навіть дуже велику компанію;
  • дизайнерські крісла для ресторанів: для ресторанів будуть доречні стільці та крісла будь-яких габаритів. Головне, щоб вони гармоніювали з інтер'єром закладу. Ще є одна важлива деталь: вибираючи стільці для кафе або для ресторанів, варто пам’ятати про статус закладу. Ідеальним рішенням для фешенебельних ресторанів стануть дизайнерські крісла і м'які стільці в скандинавському стилі. Вони не тільки виглядають шикарно, але і служать не один десяток років;
  • м'які стільці для барів та пабів: вони також знайшли схвалення серед відвідувачів. А все тому, що на них сидіти набагато приємніше і зручніше, ніж на жорстких сидіннях.

І на завершення: замовляючи в нашому інтернет-магазині крісла або стільці для ресторанів, попередньо розрахуйте, скільки виробів і в якому кольорі вам знадобиться. Адже закуповувати їх бажано однією партією. Доставка м’яких меблів Wowin виконується по містах України безкоштовно.

×
Ціна  2100 - 31430 грн
Колір:
Призначення:
Матеріал