Меню
Кошик

Офісні крісла і стільці

Фло Стілець
Ціна 4 040 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 54 см x Висота : 76 см
Тейл стілець
Ціна 4 660 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 65 см x Висота : 79 см
Тейл стілець обертовий
Ціна 5 500 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 63 см x Висота : 81 см
Смайл стілець
Ціна 5 980 грн
Ширина: 60.5 см x Глибина : 66.5 см x Висота : 71 см
Санленд стілець обертовий
Ціна 6 050 грн
Ширина: 63 см x Глибина : 66 см x Висота : 89 см
Санленд стілець
Ціна 6 220 грн
Ширина: 63 см x Глибина : 67 см x Висота : 87 см
Олав Стілець
Ціна 4 180 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 61 см x Висота : 79 см
Оліс Стілець
Ціна 4 040 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 61 см x Висота : 69 см
Лайн Стілець
Ціна 5 680 грн
Ширина: 51 см x Глибина : 62 см x Висота : 82 см
Клої стілець
Ціна 4 530 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 63 см x Висота : 90 см
Клої стілець обертовий
Ціна 5 640 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 65 см x Висота : 85 см
Карл стілець
Ціна 4 650 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 63 см x Висота : 90 см
Карл стілець обертовий
Ціна 5 520 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 65 см x Висота : 85 см
Аста Стілець
Ціна 5 020 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 62 см x Висота : 81.5 см
Аста стілець обертовий
Ціна 6 500 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 62 см x Висота : 76 см

Офісні стільці в стильному дизайні

Сучасний офіс — це ідеальний простір для натхненної праці, в якому панує атмосфера злагодженості й енергійності. Важливим елементом інтер’єру є крісла для офісу, що повинні повністю відповідати загальному стилю оформлення приміщення та одночасно бути зручними й функціональними. Якщо ви шукаєте якісні офісні крісла у Львові, пропонуємо завітати у наш інтернет магазин Wowin. Ви отримаєте можливість купити крісло для комп’ютера, офісне крісло для директора чи стілець офісний для працівників в найкращому варіанті.

Власне виробництво, засноване на сучасному обладнанні, застосуванні перевірених технологій та високоякісних матеріалів, дозволяє нам виготовляти стильні та практичні комп'ютерні крісла, стільці для приймалень. Дизайн офісних крісел заснований на трендовому скандинавському стилі. Але оригінальне крісло для робочого кабінету від нашої компанії Wowin може стати чудовим доповненням інтер’єру в стилі лофт, модерн, еклектика, арт-деко, мінімалізм та навіть хай-тек. Достатньо підібрати відповідну форму й тканину для оббивки.

Дизайнерські офісні крісла від виробника

Актуальний асортимент офісних стільців Wowin включає кілька популярних моделей. Ви можете обрати крісло для боса або стільці офісні для роботи за комп’ютером, враховуючи індивідуальні побажання, габарити та загальний інтер’єр приміщення. Для замовлення на сайті доступні такі моделі:

 • «Аста»;
 • «Карл»;
 • «Клої»;
 • «Санленд»;
 • «Тейл».

Всі стільці для офісного простору оснащені зручним та практичним обертовим механізмом, мають міцну металеву ніжку з 4 елементами та зі спеціальними накладками, що запобігають ковзанню по підлозі, не допускають пошкодження підлогового покриття. Покриття металевої ніжки антикорозійне.

Рекомендації щодо вибору

Перед тим, як стілець офісний купити, зверніть увагу на дизайн виробів. Якщо вам потрібне комп'ютерне крісло, можете замовляти моделі «Аста» або «Тейл». Для відвідувачів та клієнтів підійдуть версії офісних крісел «Карл» чи «Клої». У разі, якщо ви шукаєте оригінальний офісний стілець для керівника, модель «Санленд» стане ідеальним вибором! Коли вам потрібні офісні стільці недорого, пропонуємо обирати відповідну тканину.Як офісні стільці купити?

Щоб офісні крісла купити, вам достатньо оформити замовлення в нашому інтернет магазині Wowin. Якщо перед покупкою ви бажаєте обрати тканину для оббивки, в нас є спеціальна послуга. Ми безкоштовно висилаємо вам кілька зразків тканин. Ви знайомитесь з текстурою та реальним виглядом матеріалу та обираєте найкращий варіант.

З огляду на призначення виробів, ми оббиваємо комп'ютерні крісла зносостійкими матеріалами. Це може бути велюр, мікровелюр, рогожка, мікророгожка, сатин, екозамша. Трендові кольори цього року наступні:

 • відтінки світло-сірого, світло-зеленого, світло-синього;
 • шафрановий;
 • біскайський зелений;
 • жовтий як сонячний промінь;
 • виноградний;
 • гуакамоле;
 • крем де Пеш;
 • галактичний синій;
 • помаранчевий тигр.

Більш детальну консультацію щодо вибору тканин оббивки на офісні крісла у Києві ви можете отримати від наших експертів.

Яка на офісні крісла ціна в Wowin?

Інтернет магазин Wowin — це каталог виробника. Тож ціни на дизайнерські меблі запропоновані найнижчі. Ми постійно влаштовуємо різноманітні акції, тож якщо ви будете стежити за нашими новинами, зможете скористатись вигідними пропозиціями знижок. Для тих, хто планує купити комп'ютерне крісло недорого, є варіанти дизайнерських крісел «Карл» та «Тейл». Якщо ціна для вас не є основним критерієм вибору, ви можете замовити розкішну модель «Санленд», модну «Аста» чи «Клої».

У Львові та в Україні доставка наших меблів для кожного клієнта є безкоштовною! При цьому пропонується ексклюзивна можливість випробовування крісел упродовж 30 днів. Якщо модель вам не підійде, ви зможете її повернути чи обміняти на іншу за умови повернення меблів без пошкоджень.

×
Ціна  4060 - 8340 грн
Колір:
Призначення: