+380674488994

Крісла і пуфи

Тільки крісло досконалого дизайну в поєднанні з оригінальним пуфом може вразити і надихнути, допомогти зосередитися і розслабитися. І у нас неодмінно знайдуться моделі, які підійдуть для вас.

  Фільтр Сортування
 • Колір:
 • Тканина:
 • Термін доставки:
 • Призначення:
 • Ніжки
Інгрід Баклажановий мікровелюр Інгрід М'ятна мікророгожка Інгрід Грейпфрутовий велюр Інгрід Арахісова мікророгожка Інгрід Сірий велюр Інгрід Темно-бірюзовий велюр Інгрід Сіро-бежева мікророгожка Інгрід Мигдальна мікророгожка Інгрід Блідо-волошкова рогожка Інгрід Аквамаринова рогожка Інгрід Пудрова мікророгожка Інгрід Бордовий велюр Інгрід Кавово-сірий велюр
7 днів
Інгрід

крісло

Баклажановий мікровелюр

7060грн

Розміри: Ширина: 72 см x Глибина : 80 см x Висота : 83 см

Айленд Темно-сірий велюр Айленд М'ятна мікророгожка Айленд Сірий велюр Айленд Срібний мікровелюр Айленд Темно-бірюзовий велюр Айленд Сонячний велюр Айленд Мигдальна мікророгожка Айленд Сіро-бежева мікророгожка Айленд Денімова рогожка Айленд Блідо-волошкова рогожка Айленд Лілова рогожка Айленд Блідо-лососевий велюр Айленд Пастельно-голуба рогожка
7 днів
Айленд

крісло

Темно-сірий велюр

7350грн

Розміри: Ширина: 75 см x Глибина : 84 см x Висота : 108 см

Айленд Темно-сірий велюр Айленд М'ятна мікророгожка Айленд Сірий велюр Айленд Срібний мікровелюр Айленд Темно-бірюзовий велюр Айленд Сонячний велюр Айленд Мигдальна мікророгожка Айленд Сіро-бежева мікророгожка Айленд Денімова рогожка Айленд Блідо-волошкова рогожка Айленд Лілова рогожка Айленд Блідо-лососевий велюр Айленд Пастельно-голуба рогожка
7 днів
Айленд

пуф

Темно-сірий велюр

3530грн

Розміри: Ширина: 76 см x Глибина : 72 см x Висота : 47 см

Амелі Бузковий мікровелюр Амелі Сірий велюр Амелі Темно-бірюзовий велюр Амелі Графітовий мікровелюр Амелі Темно-фіолетовий велюр Амелі Кремовий велюр Амелі Сонячний велюр Амелі Бірюзова мікророгожка Амелі Блідо-лососевий велюр Амелі Блідо-волошкова рогожка Амелі Теракотовий велюр Амелі Срібний мікровелюр Амелі Мигдальна мікророгожка
7 днів
Амелі

крісло

Бузковий мікровелюр

8520грн

Розміри: Ширина: 81 см x Глибина : 100 см x Висота : 96 см

Амелі Графітовий мікровелюр Амелі Бірюзова мікророгожка Амелі Сірий велюр Амелі Срібний мікровелюр Амелі Темно-бірюзовий велюр Амелі Бузковий мікровелюр Амелі Мигдальна мікророгожка Амелі Темно-фіолетовий велюр Амелі Кремовий велюр Амелі Сонячний велюр Амелі Блідо-волошкова рогожка Амелі Теракотовий велюр Амелі Блідо-лососевий велюр
7 днів
Амелі

пуф

Графітовий мікровелюр

3170грн

Розміри: Ширина: 38 см x Глибина : 46 см x Висота : 40 см

Аста Малинова мікророгожка Аста Сірий велюр Аста М'ятна мікророгожка Аста Темно-бірюзовий велюр Аста Темно-сірий велюр Аста Світло-бірюзовий велюр Аста Мигдальна мікророгожка Аста Бежевий велюр Аста Сонячний велюр Аста Димчасто-рожева мікророгожка Аста Блідо-лососевий велюр Аста Зелений велюр
7 днів
Аста

Стілець

Малинова мікророгожка

4000грн

Розміри: Ширина: 59 см x Глибина : 62 см x Висота : 81.5 см

Бревіс Лляне масло
Бревіс

табуретка

Лляне масло

1040грн

Розміри: Ширина: 31 см x Глибина : 31 см x Висота : 44 см
Вест Темно-бірюзовий велюр Вест Трав'яний велюр Вест Кобальтова мікророгожка Вест Світло-м'ятна мікророгожка Вест Блакитна мікророгожка Вест Блідо-лососевий велюр Вест Бірюзово-блакитна мікророгожка Вест Попеляста рогожка Вест Темно-пісочний мікровелюр Вест Срібний мікровелюр Вест Мигдальна мікророгожка Вест Сірий велюр Вест Графітовий мікровелюр
7 днів
Вест

крісло

Темно-бірюзовий велюр

7590грн

Розміри: Ширина: 65 см x Глибина : 87 см x Висота : 90 см

Голден Лазурний мікровелюр Голден Сірий велюр Голден Темно-бірюзовий велюр Голден Кремовий велюр Голден Мигдальна мікророгожка Голден Коньячна еко-замша Голден Кавово-сірий велюр Голден Зелений велюр Голден Світло-м'ятна мікророгожка Голден Блідо-лососевий велюр Голден Бордовий велюр
7 днів
Голден

крісло

Лазурний мікровелюр

6720грн

Розміри: Ширина: 72 см x Глибина : 79 см x Висота : 76 см

Дабл Білий преміум
Дабл

табуретка

Білий преміум

980грн

Розміри: Ширина: 32 см x Глибина : 32 см x Висота : 44 см
Джой Темно-бірюзовий велюр Джой Мигдальна мікророгожка Джой Сірий велюр
Джой

пуф

Темно-бірюзовий велюр

1520грн

Джонас Бірюзовий мікровелюр Джонас Пастельний мікровелюр Джонас Баклажановий мікровелюр Джонас Сірий велюр Джонас Темно-бірюзовий велюр Джонас Шоколадна еко-замша Джонас Сонячний велюр Джонас Бордовий велюр Джонас Сапфіровий велюр Джонас Теракотовий велюр Джонас Блідо-лососевий велюр Джонас Димчасто-рожева мікророгожка
7 днів
Джонас

Крісло

Бірюзовий мікровелюр

8850грн

Розміри: Ширина: 73 см x Глибина : 96 см x Висота : 113 см

Більше надихаючих статей

Крісла і пуфи — такі зручні, такі надійні

Кажуть, що диявол ховається в дрібницях, а загальна досконалість можлива тільки завдяки гармонії незліченних елементів загальної симфонії. Сьогодні ми поговоримо саме про ці дрібниці, хоча, як подивитися, чи можна дійсно назвати крісла і пуфи дрібницями оздоблення будинку чи квартири?

Крісла та пуфи, звичайно, не найбільші за параметрами габаритності елементи обстановки в будинках і квартирах, проте саме вони довершують загальну композицію оздоблення. І тут, як кажуть і Львові та інших містах України, вже є два варіанти: або крісла та пуфи, що можна купити у Львові, будуть гармоніювати з усіма іншими елементами інтер'єру, або дисонувати. Або підкреслювати індивідуальність та дарувати господарям і їхнім гостям справжній затишок, або вщент руйнувати загальне позитивне враження. В останньому випадку вони запросто можуть зіпсувати навіть найвишуканіший ансамбль.

Інтернет-магазин дизайнерських меблів WOWIN (Львів) пропонує своїм новим і постійним клієнтам чудові колекції найрізноманітніших крісел, в тому числі для вітальні, кухонних табуреток і пуфів. Мотиви скандинавського стилю вплетені в кожен стібок наших м'яких меблів, проте вони підійдуть для більшості сучасних інтер'єрних стилів, починаючи від хай-теку і мінімалізму, закінчуючи лофтом і сучасною класикою.

Давайте ж поговоримо докладніше про те, що нашим шанованим постійним та новим клієнтам може запропонувати сьогодні розділ каталогу “крісла та пуфи” офіційного інтернет-магазину дизайнерських меблів WOWIN.

Увага!

Компанія-виробник дизайнерських меблів WOWIN знаходиться у Львові, але наші дивани, крісла, табурети, пуфи та безліч інших варіантів меблів для найзатишніших будинків тепер доступні не тільки мешканцям Львова, а й жителям інших міст України. Тернопіль, Вінниця, Ужгород, Миколаїв і Одеса — ми гарантуємо безкоштовну доставку найкращих меблів у світі до ваших дверей за мінімальну кількість часу!

Асортимент інтернет-магазину якісних дизайнерських меблів WOWIN

Доступний сьогодні асортимент інтернет-магазину якісних дизайнерських меблів WOWIN вражає своєю різноманітністю! У розділі крісла і пуфи ви можете вибрати для себе:

 • крісла для вітальні;
 • стільці обідні;
 • стільці для спальні;
 • пуфи;
 • крісла для передпокою;
 • крісла та стільці для бізнесу;
 • табуретки кухонні.

У кожному розділі ви можете знайти десятки різних варіантів, які неодмінно задовольнять навіть найвишуканішого гурмана стильових рішень дому та офісу. Більше того, якщо ви вирішили купити у нас крісло, пуф або будь-який інший елемент меблів, незалежно від того, живете ви у Львові чи ні, ви отримуєте гарантію 25 місяців на весь виріб і 10 років — на каркас.

Такий великий гарантійний термін обумовлений нашою стовідсотковою впевненістю в тому, що навіть через 10 років активного використання пуфи і крісла, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині за дуже приємними цінами, будуть у відмінному стані.

Увага!

Меблі під логотипом ТМ WOWIN на українському ринку можна знайти вже понад 20 років. А ось вже трохи понад 5 років ми у Львові виготовляємо меблі безпосередньо для Скандинавії. Дивани, пуфи, крісла та інші м'які меблі виробництва нашої компанії стали дійсно популярними в багатьох країнах. Чому? Все просто. Стильне поєднання ідеальної якості і дивовижного асортименту.

Дизайнерські крісла — що сьогодні в наявності

Дизайнерські крісла для будинку або бізнесу — це не просто місце, де можна, банально, сісти й посидіти. Дизайнерські крісла прикрашають будь-яке приміщення, надають йому певної родзинки, навіть, в деякому сенсі, перетворюють буденну атмосферу на чарівну та святкову. Всі крісла, що доступні нашим покупцям, ми умовно розділили на три категорії:

 • крісла для вітальні;
 • передпокою;
 • крісла для громадських закладів: ресторани, хостели, готелі, офіси, приватні клініки.

Насправді, цей поділ досить умовний. Адже тільки ви зможете навіть не побачити, а саме відчути той варіант, який найкраще підійде вашому будинку чи квартирі. Більш компактні або більш масивні, з високою спинкою або низькою спинкою, на коротких або довгих ніжках ... Може бути, ви хочете купити крісло для відпочинку вдома саме в класичному офісному стилі, якщо ваше бачення затишку — це прямі лінії та витончені деталі.

У будь-якому випадку, у нас кожен може знайти ідеальні для себе мебелі. А якщо ви не знайдете бажаний колір у каталозі, скористайтеся безкоштовною послугою: вибери свій дизайн. Детальніше? Дивіться на сайті або телефонуйте нашим менеджером.

Дизайнерські пуфи — маленькі, але важливі

У тому випадку, якщо при слові пуф ви уявляєте безглуздий квадрат або безформний циліндр, обов'язково відвідайте каталог нашого інтернет-магазину, де представлені найрізноманітніші варіанти пуфів, які можна купити у Львові: “Айленд”, “Нуар”, FullHouse, “Хюгге”, класика та багато інших.

У нас ви можете знайти пуфи з різьбленими ніжками і з ніжками у вигляді конуса, а також класичний варіант у вигляді циліндра зовсім без ніжок. На пуфи, також як і на інші елементи м'яких меблів, починаючи від крісел закінчуючи диванами, діє гарантія на 25 місяців — обшивка виробу, 10 років — каркас.

Ми можемо вам запропонувати найрізноманітніші колірні поєднання: сливовий, колір нічного неба, сонячні відтінки (починаючи від червоного, закінчуючи біло-жовтим яскравим відтінком осяйного сонця в зеніті). Колір зелений (свіжоскошеної трави), пісочні відтінки, колір морської хвилі і багато іншого. Причому колірні композиції можна вибирати для будь-якого із запропонованих варіантів дизайнерських пуфів, більш того, ви можете власноруч вибрати структуру і тип матеріалу обшивки пуфа.

Наші меблі — це не продукт масового споживання, меблі від торгової марки в WOWIN, що у Львові, — це витвір мистецтва. Ні, ми не прикрашаємо наші пуфи і крісла дорогоцінними каменями, проте над кожною деталлю меблів ми працюємо вручну. Саме тому кожен елемент, починаючи від найбільших диванів, закінчуючи найменшими пуфами і кріслами просякнутий унікальною енергетикою, яка може перетворити простір вашого будинку і офісу до невпізнанності.

Як купити дизайнерські пуфи і крісла в інтернет-магазині WOWIN

Для того щоб купити дизайнерські пуфи і крісла в інтернет-магазині WOWIN, вам потрібно перейти на відповідний розділ та вибрати підрозділ:

 • крісла для вітальні;
 • крісла для передпокою;
 • крісла та стільці для бізнесу;
 • пуфи;
 • стільці для спальні.

А потім просто вибрати потрібний варіант. Перш ніж перемістити в онлайн-кошик вподобану пропозицію, ви можете особисто визначитися з варіантом тканини, яку ми будемо використовувати для крісла або пуфа, а також з кольором ніжок (якщо вони є) і кольором тканини.

Якщо ви живете у Львові чи області, ми безкоштовно можемо доставити будь-які замовлені у нас меблі, занесемо в будинок або квартиру та зберемо. Більш того, ми навіть зобов'язуємося прибрати після себе. Якщо ж ви живете в будь-якому іншому місті України, наприклад, в Тернополі, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Києві, Краматорську, — можете скористатися безкоштовною доставкою до дверей садиби або під'їзду.

Увага!

Протягом 30 днів ви можете віддати меблі назад і отримати за них свої гроші. За умови, що на кріслах, пуфах та інших елементах оздоблення не буде пошкоджень і слідів зносу.

Наші результати та партнери