+380674488994

Кухонні стільці

Обідні кухонні стільці – робіть свій вибір, панове

Поспіх та безліч справ не дають нам повноцінно відпочивати протягом дня. Тому вечеря стає довгоочікуваним моментом спокою та релаксації. Варто тільки зручно вмоститися на кухні зі смачною їжею – і нарешті такий бажаний відпочинок. Погодьтеся, без сучасних, комфортних меблів цього ефекту важко досягти. Варто потішити себе та близьких новенькими обідніми меблями, чи не так? І гарні кухонні стільці – перший крок на шляху до розкішного інтер’єру.

Сучасні кухонні стільці мають правильні пропорції. У них м’яке сидіння, низькі підлокітники, які утворюють плану лінію зі спинкою. Їх інколи називають напівкріслами чи кріслами-стільцями. Тому ви не втомитесь сидіти на них, навіть якщо це триватиме цілісінький вечір. Їхній стиль універсальний, отже вони гармоніюють з будь-яким обіднім столом та інтер’єром. Виглядають м’які кухонні стільці солідно та довершено. Проте не завжди підходять для маленького приміщення. Коли ж площа кухні дозволяє такі експерименти, чому б не спробувати замість звичайних табуретів встановити саме їх. Так, ціна стільців для кухні дещо вища, але вони й комфортніші. Проте, щоб зробити вдалий вибір, не обов’язково мати інтуїцію Остапа Бендера – відомого мисливця за обідніми меблями. Варто тільки знати кілька критеріїв, на які потрібно звертати увагу, здійснюючи покупку.

Скільки смаків, стільки й кухонних стільців…

Здавалося б, що тут складного – обрати гарні стільці на кухню. Головне, аби вони були міцними та надійними, а також гармонійно виглядали на фоні решти інтер’єру. Звісно, це правильно та безкомпромісно. Однак не все так легко, як видається на перший погляд. Будь-які кухонні стільці бажано «приміряти» на себе. Тому за можливості приїжджайте до нашого шоу-руму у Львові аби провести тест-драйв. Тут, до речі, ви зможете оцінити якість не тільки кухонних стільців, а й інших меблів та, можливо, щось знайдете щось таке, чого не помічали, переглядаючи каталог. Якщо можливості приїхати до нас не маєте, замовляйте кухонні стільці у Київ чи інше місто з доставкою. Та до цього уважно ознайомтеся з каталогом, скористайтеся консультацією наших співробітників.

Обираючи «свій» кухонний стілець звертайте увагу на зручність посадки. Ідеально, якщо у сидячому положенні ваші ступні стоять на підлозі, а коліна згинаються під прямим кутом. Звісно це тільки рекомендація, а не аксіома, бо ж у членів вашої родини скоріше за все різний ріст та й уявлення щодо комфорту теж. Передній край сидіння кухонного стільця не повинен впиватися під колінами. Тому у наших моделей оптимальна глибина посадки – 40-45 см. Ширина сидіння у більшості моделей складає в середньому 55 см, глибина – трішки більше 60 см.

Усі вони мають по чотири ніжки, бо практичність таких конструкцій доведена на практиці. Висота ніжок не перевищує 40 см, тому повна висота кухонного стільця складає близько 90 см. У них невелика спинка з нахилом близько 2-5 градусів. Саме такі моделі підтримують природне фізіологічне положення тіла під час сидіння. Ці ж розміри комфортні для більшості людей. Хоча наші кухонні стільці виглядають досить витончено, проте витримують вагу до 100 кг, що підтверджується відповідним тестуванням.

Сидіння та спинка мають округлі форми, які повторюють контури тіла, тому навантаження на їхню поверхню розподіляється рівномірно. Підлокітники кухонних стільців плавно переходять у спинку. Їхня висота достатня аби руки, зігнуті у ліктях, лежали вільно. Якщо ж підлокітники будуть надто високими, то підняті плечі призведуть до викривлення постави.

Практичні та розкішні кухонні стільці у Львові – це реальність

Надійне та міцне крісло-стілець – не означає важке та габаритне. Наші стільці можна переносити по квартирі, присувати до столу. Вони вироблені з легкої деревини. Хоча й для стаціонарної обідньої групи, розташованої у вітальні, такі кухонні стільці доцільні. Добре й те, що наші кухонні крісла мають універсальний дизайн. Вони вдало доповнять стіл з масиву дерева, зі скляною чи керамічною стільницею, створять цікавий ансамбль.

Подумайте, чи хочете ви купити кухонні стільці у Львові чи іншому місті однакового дизайну або ж зовсім різного. Звісно, традиційне облаштування обідньої зони передбачає використання однакових моделей. Проте можна поекспериментувати, зібравши біля столу моделі різних кольорів та форм. Такий прийом виглядає цікаво та сучасно. Він також доречний, якщо стандартні розміри кухонних крісел не підходять для усіх членів родини.

Вибір стільців для кухні складніше завдання, ніж для спальні чи вітальні. До меблів, які в такому приміщенні використовують, висувається більше вимог щодо якості. Крім привабливого зовнішнього вигляду, вони повинні бути функціональними, зручними та практичними. Аби відповідати усім цим критеріям наші кухонні стільці виготовляються з використанням якісних матеріалів:

Каркас меблів – дерево листяних та хвойних порід, фанери, ніжки – з дуба. Їхнє наповнення – поролон та еластичні паси. Воно м’яке та пружне, добре зберігає форму протягом багатьох років активного користування. Товщина наповнення складає близько 20-40 мм. Цього достатньо для зручного розміщення. Зовні кухонні стільці, купити які можна в шоу-румі у Львові, декорують різними видами тканин: велюром, рогожкою та їхніми мікроверсіями, а також екозамшею. Наші клієнти можуть обирати різні відтінки оббивки.

На вибір кольору кухонних стільців впливає розташування обідньої зони. Якщо плануєте встановити гарнітур у вітальні та користуватися ним тільки на свята, вихідні чи під час візиту гостей, обмежень щодо кольорової гами немає. Можна обирати досить світлі відтінки. Інша справа, коли кухонні стільці будуть знаходитись в обідній зоні на кухні та ними користуватимуться щодня. У такому випадку краще надати перевагу більш практичним кольорам – сірому, коричневому, синьому.

Яке воно, ідеальне крісло на кухню?

На кухні досить складно запобігти плямам. І винні у цьому не тільки діти, дорослі також можуть торкатися крісла далеко не чистими долонями. Тому практичність тканини кухонних стільців та можливість її чищення повинні бути важливими критеріями вибору. Найкращими у догляді вважаються тканини з поєднанням натуральних та синтетичних волокон. Більшість можливих плям легко прибираються теплим мильним розчином чи спеціальними засобами для очищення.

Якщо у родині є улюблений котик чи собачка, варто подбати про спеціальний девайс, на якому тваринка буде сточувати свої кігтики. Тканини типу «антикіготь» – не більше, ніж вдалий маркетинговий хід, завдяки якому ціна стільців для кухні значно зростає. Та врешті-решт будь-яка оббивка втратить свою привабливість під серйозним натиском домашніх улюбленців. Хоча звичне активне користування такі тканини витримують досить довго.

Оберіть для кожного з членів вашої родини гарну та зручну модель кухонного стільця. Тоді спільні сніданок, обід чи вечеря будуть очікуваними та бажаними, а страви здаватимуться смачнішими, ніж раніше. І зовсім не обов’язково бути суперкухарем чи знати чимало кулінарних секретів. Варто перевірити!

Друзі або родичі - в компанії близьких людей завжди комфортно. А якщо ви насолоджуєтеся спілкуванням один з одним, сидячи на зручних обідніх стільцях, то це вдвічі приємніше.

Аста Малинова мікророгожка Аста Бежевий велюр Аста Сонячний велюр Аста Світло-бірюзовий велюр Аста Темно-сірий велюр Аста Димчасто-рожева мікророгожка Аста М'ятна рогожка Аста Зелений велюр Аста Мигдальна мікророгожка Аста Сірий велюр Аста Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Аста

Стілець

Малинова мікророгожка

4170.0000

Розміри: x x

Карл Сонячний велюр Карл Фуксія велюр Карл Димчасто-рожева мікророгожка Карл Блакитна мікророгожка Карл М'ятна рогожка Карл Сапфіровий велюр Карл Срібний мікровелюр Карл Мигдальна мікророгожка Карл Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Карл

стілець

Сонячний велюр

3840.0000

Розміри: x x

Карл Фуксія велюр Карл Сонячний велюр Карл Димчасто-рожева мікророгожка Карл Блакитна мікророгожка Карл М'ятна рогожка Карл Теракотовий велюр Карл Сапфіровий велюр Карл Срібний мікровелюр Карл Мигдальна мікророгожка Карл Сірий велюр Карл Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Карл

стілець

Фуксія велюр

5440.0000

Розміри: x x

Клої Теракотовий велюр Клої Фуксія велюр Клої Сонячний велюр Клої Димчасто-рожева мікророгожка Клої Блакитна мікророгожка Клої М'ятна рогожка Клої Сапфіровий велюр Клої Срібний мікровелюр Клої Мигдальна мікророгожка Клої Сірий велюр Клої Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Клої

стілець

Теракотовий велюр

5680.0000

Розміри: x x

Клої Фуксія велюр Клої Сонячний велюр Клої Димчасто-рожева мікророгожка Клої Блакитна мікророгожка Клої М'ятна рогожка Клої Теракотовий велюр Клої Срібний мікровелюр Клої Мигдальна мікророгожка Клої Сірий велюр Клої Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Клої

стілець

Фуксія велюр

3760.0000

Розміри: x x

Ноа

Крісло

Зелений велюр

5240.0000

Розміри: x x
Санленд Світло-м'ятна мікророгожка Санленд Світло-бірюзовий велюр Санленд Блідо-лососевий велюр Санленд Арахісова рогожка Санленд Зелений велюр Санленд Сапфіровий велюр Санленд Кавово-сірий велюр Санленд Сірий велюр Санленд Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Санленд

стілець

Світло-м'ятна мікророгожка

5140.0000

Розміри: x x

Тейл Сонячний велюр Тейл Димчасто-рожева мікророгожка Тейл Блакитна мікророгожка Тейл Теракотовий велюр Тейл Сапфіровий велюр Тейл Мигдальна мікророгожка Тейл Сірий велюр Тейл Темно-бірюзовий велюр
7 днів
Тейл

стілець

Сонячний велюр

3860.0000

Розміри: x x

Більше надихаючих статей
Наші результати та партнери