+380674488994

Табуретки

Табуретки на кухню: вільний простір

Ергономічним варіантом меблів є табуретки на кухню. Звичайно, вечеряти у колі сім'ї дуже приємно, проте планування більшості квартир не дозволяє розмістити повноцінний кухонний гарнітур з великою кухонною стільницею, масивним обіднім столом і стільцями. На допомогу приходять варіанти компактних меблів, щоб виграти трохи вільного простору, замінивши, наприклад, стільці на кухонні табуретки. 

Табуретки на кухню: переваги вибору

Купуючи табуретки на кухню, важливо не забути про те, що вони мають сприяти створенню затишку. Адже навіть найкрасивіший інтер’єр може бути зіпсований незручним сидінням. 

Головні “конкуренти” табуреток на кухні – це м'які кухонні куточки, обідні або барні стільці. Звісно, за зовнішнім виглядом дерев'яні табуретки на кухню дещо поступаються куточку або стільцям. Проте варто пам’ятати, що табуретки прекрасно поєднуються й зі стільцями, й куточком. Тобто табуретки кухонні завжди можуть виступати як додатковий елемент. 

Табуретки на кухню часто обирають просто як запасні місця для сидіння. Табуретки на кухню досить прості, але при цьому можуть мати найрізноманітніші розміри й форми.

Табуретки на кухню: матеріали й стиль

Кухонні табуретки можуть бути витримані в класичному стилі, модерні, мінімалізмі, еклектиці. Якість табуреток на кухню залежить від стикувальних вузлів, стійкості конструкції. Матеріали, з яких виробляють табуретки на кухню, найрізноманітніші: 

Кожен з цих матеріалів надає неповторного вигляду й можливість підібрати варіант для будь-якого інтер’єру. З усього розмаїття традиційно найбільше мають попит дерев'яні табуретки на кухню. Хоча продукція з інших матеріалів також набирає популярності, і побачити вироби, наприклад, з хромованої сталі можна й у звичайних квартирах.

За формою сидіння кухонні табуретки можуть виготовлятися круглими, квадратними, трикутними, є інші варіанти, залежно від кількості опорних ніжок. Різноманітні варіанти сидінь – з м'якої тканини, з МДФ, пластику, деревини, будуть доречні як в заміському будинку, так і в міській квартирі. Інколи сидіння оббивають екошкірою. 

Кількість опорних ніжок, зазвичай, три або чотири, рідше одна. Спеціальні вставки на ніжках захищають підлогу від подряпин, чи то керамічна плитка, чи то паркет. Це дуже важливо, адже табуретки на кухні постійно рухають і переміщують. 

Кухонні табуретки у Львові: купуйте у нас

Табуретки для кухні є досить популярною групою товарів, тому виробники пропонують покупцям велику різноманітність моделей. Якщо раніше для того, щоб знайти, порівняти, вибрати й купити якісні меблі, необхідно було затратити величезну кількість вільного часу, то тепер, з появою нашого спеціалізованого інтернет-магазину WOWIN зробити це можна дуже просто. Щоб купити табуретки на кухню за доступними цінами, досить перейти до відповідного розділу нашого сайту. 

Табуретки на кухню виготовлені з натуральної деревини – масив дуба, що гарантує міцність на багато років. Дерево оброблено натуральною лляною олією, просочення закриває найдрібніші пори деревини, полімеризуючись на поверхні. Також робить гідрофобними, тобто водовідштовхувальними, великі пори й всю поверхню кухонної табуретки в цілому. Ну й крім цього, просочення дерева олією підвищує його естетичність, проявляючи структуру. 

Важливо відзначити й те, що значно розширені можливості наших потенційних покупців. Жителі Львівської області та Львова можуть скористатися послугою збірки придбаних меблів. Жителям інших регіонів також пропонуємо купити табуретки на кухню, доставка продукції здійснюється в усі міста України логістичними компаніями «Ін Тайм» та «Нова Пошта». Візьміть до уваги – можете обрати найзручніше відділення перевізника «Ін Тайм», і табуретки на кухню буде доставлено абсолютно безкоштовною. 

Пам’ятаєте того казкового «майстра», який робив меблі? Невдаха «пройшов» усі етапи, починаючи від шафи, комода, минув стола й стілець, і, врешті решт, зупинився на невеличкій табуреточці.

У нас не так. Більш того, зовсім не так. Адже, потрібно вибрати якісну деревину, повільно висушити, щоб її з часом не покрутило. Придумати оригінальний дизайн, зробити лекала. І тільки тоді приступати до виготовлення меблів.

А найголовніше – робити усе з душею. Ми впевнені, що серед наших табуреток на кухню ви знайдете саме ті, які прикрасять інтер'єр вашого житла й будуть довго радувати зручністю і якістю.

Максимум користі і відмінна економія простору. Табуретки - це справжні "трудівниці" на кухні, які можна заховати в будь-який час, переставити в потрібне місце. Належно оцініть цей універсальний предмет меблів.

Бревіс

табуретка

Лляне масло

1040.0000

Розміри: x x
Дабл

табуретка

Білий преміум

980.0000

Розміри: x x
Ларс

табуретка

Білий преміум

940.0000

Розміри: x x
Фін

табуретка

Лляне масло

1010.0000

Більше надихаючих статей
Наші результати та партнери