0800332470

Табуретки

Табуретки кухонні: зручність та вільний простір

Ергономічним варіантом меблів є табуретки для кухні. Вечеряти у колі сім'ї дуже приємно, проте планування більшості квартир не дозволяє розмістити повноцінний кухонний гарнітур з великою стільницею, масивним обіднім столом і стільцями. На допомогу приходять варіанти компактних меблів, щоб виграти трохи вільного простору, замінивши, наприклад, стільці на табуретки. І наш інтернет магазин Wowin пропонує великий асортимент таких виробів.

Табуретки для кухні: переваги вибору

Купуючи табуретки на кухню, важливо не забути про те, що вони мають сприяти створенню затишку. Адже навіть найкрасивіший інтер’єр може бути зіпсований незручним сидінням. 

Головні «конкуренти»табуреток на кухні — це м'які кухонні куточки, обідні або барні стільці. Звісно, за зовнішнім виглядом дерев'яні табуретки на кухню дещо поступаються куточку або стільцям. Проте варто пам’ятати, що табуретки прекрасно поєднуються й зі стільцями, й куточком. Тобто табуретки кухонні завжди можуть виступати як додатковий елемент. 

Табуретки на кухню часто обирають просто як запасні місця для сидіння. Табуретки кухонні у Львові досить прості, але при цьому можуть мати найрізноманітніші розміри й форми.

Табуретки на кухню: матеріали й стиль

Стільці можуть бути витримані в класичному стилі, модерні, мінімалізмі, еклектиці. Якість табуреток залежить від стикувальних вузлів, стійкості конструкції. Матеріали, з яких виробляють табуретки на кухню, найрізноманітніші: 

Кожен з цих матеріалів надає неповторного вигляду й можливість підібрати варіант для будь-якого інтер’єру. З усього розмаїття традиційно найбільше мають попит дерев'яні табуретки. Хоча продукція з інших матеріалів також набирає популярності, і побачити вироби, наприклад, з хромованої сталі можна й у звичайних квартирах.

За формою сидіння вироби можуть виготовлятися круглими, квадратними, трикутними, є інші варіанти, залежно від кількості опорних ніжок. Різноманітні варіанти сидінь — з м'якої тканини, МДФ, пластику, деревини, будуть доречні як в заміському будинку, так і в міській квартирі. Інколи сидіння оббивають екошкірою. 

Кількість опорних ніжок зазвичай три або чотири, рідше одна. Спеціальні вставки на ніжках захищають підлогу від подряпин, чи то керамічна плитка, чи то паркет. Це дуже важливо, адже табуретки на кухні постійно рухають і переміщують. 

Купити табуретки кухонні в Україні від виробника

Табуретки для кухні є досить популярною групою товарів, тому виробники пропонують покупцям велику різноманітність моделей. Якщо раніше для того, щоб знайти, порівняти, вибрати й купити якісні меблі, необхідно було витратити величезну кількість вільного часу, то тепер, з появою нашого спеціалізованого інтернет магазину Wowin, зробити це просто. Щоб купити табуретки за доступними цінами, досить перейти до відповідного розділу нашого сайту. 

Табуретки виготовлені з натуральної деревини — масив дуба, що гарантує міцність на багато років. Дерево оброблено натуральною лляною олією, просочення закриває найдрібніші пори деревини, полімеризуючись на поверхні. Також робить гідрофобними, тобто водовідштовхувальними, великі пори й всю поверхню кухонної табуретки в цілому. Також просочення дерева олією підвищує його естетичність, проявляючи структуру.

В нашому асортименті представлені такі моделі табуреток:

Пам’ятаєте того казкового «майстра», який робив меблі? Невдаха «пройшов» усі етапи, починаючи від шафи, комода, минув стола й стілець, і, врешті решт, зупинився на невеличкій табуретці.

У нас не так! Потрібно вибрати якісну деревину, повільно висушити, щоб її з часом не покрутило. Придумати оригінальний дизайн, зробити лекала. І тільки тоді приступати до виготовлення меблів.

А найголовніше — робити усе з душею. Ми впевнені, що серед наших табуреток на кухню ви знайдете саме ті, які прикрасять інтер'єр вашого житла й будуть довго радувати зручністю і якістю.

Жителі Львівської області та Львова можуть скористатися послугою збірки придбаних меблів. Жителям інших регіонів також пропонуємо купити табуретки з доставкою в Україні логістичними компаніями «САТ» та «Нова Пошта». Візьміть до уваги — ви можете обрати найзручніше відділення перевізника «САТ», і табуретки буде доставлено абсолютно безкоштовною. 

Максимум користі і відмінна економія простору. Табуретки - це справжні "трудівниці" на кухні, які можна заховати в будь-який час, переставити в потрібне місце. Належно оцініть цей універсальний предмет меблів.

Бревіс

табуретка

Лляне масло

1040.0000

Розміри: x x
Дабл

табуретка

Білий преміум

980.0000

Розміри: x x
Ларс

табуретка

Білий преміум

940.0000

Розміри: x x
Фін

табуретка

Лляне масло

1010.0000

Більше надихаючих статей
Наші результати та партнери