Меню
Кошик

Дерев’яні ліжка

Соул Соул
Ціна 6 630 грн
Ширина: +70 мм до ширини спального місця. x Висота : Висота узголів'я - 850 мм. x Розміри спального місця (ш/г): 90 см x 200 см 140 см x 200 см 160 см x 200 см 180 см x 200 см
Мадлен Мадлен
Ціна 18 560 грн
Ширина: +60 мм до ширини спального місця. x Висота : Висота узголів'я - 1000 мм. x Розміри спального місця (ш/г): 140 см x 200 см 160 см x 200 см 180 см x 200 см
Грейс Грейс
Ціна 13 275 грн
Ширина: + 90 мм до ширини спального місця. x Висота : Висота узголів'я - 800 мм. x Розміри спального місця (ш/г): 140 см x 200 см 160 см x 200 см 180 см x 200 см

Дерев'яні ліжка з м'яким узголів'ям – практичне рішення від виробника

Дерев’яні меблі – це різноманіття столів, стільців, тумб, шаф, трюмо, етажерок, і ліжок. Вони не лише для оселі, але й для офісів, храмів. Дерево — це довговічний та доступний матеріал, тому люди з давніх часів виробляли з нього меблі та начиння на кухню, будували будинки.

Ліжко з масива підходить, якщо ви шукаєте щось цікаве для своєї спальні та полюбляєте дерево. Виглядає ніжно, а головне слугує довго. Існують варіанти не лише з деревом, а й тканинними вставками, наприклад, ліжка, які мають м’яке узголів’я.

Дерев'яне ліжко — переваги та як обрати

Дерев’яне ліжко має безліч переваг. Головна – це тривалість експлуатації. Хоча існує міф, що дерево тріскається і деформується під різними впливами, насправді це довговічний матеріал. Він може слугувати 100 років і більше, навіть знаходячись на вулиці. Це підтверджує велика кількість старих храмів та домів. Але навіть коли деревина тріскається під впливом часу, вона не стає гіршою. Від цього виріб лише виглядає благородніше. Про екологічність годі й казати. Це те, що створила сама природа. Дерево має особливу затишну енергетику. До нього приємно торкатись. Вироби стійкі до пошкодження, адже мають захисне покриття. Вибір їх дизайнів, кольорів і форм має велике різноманіття зараз. Піддатливі для відновлення, тому що завжди можна оновити покриття і прибрати подряпини. Меблі з деревини легко поєднуються з будь-чим: з металом, склом тощо. Важливо, щоб вони були зроблені згідно сучасних технологій, тоді якість буде на вищому рівні.

Щоб зробити правильний вибір, важливо звертати увагу не лише на приємний колір і дизайн, а й на такі параметри:

  • вид деревини та її сорт: оберіть найбільш якісний, такий, як акація, береза, вишня, граб;
  • відсутність дефектів: огляньте товар перед покупкою;
  • сертифікат: він підтверджує якість і що виріб — не підробка. Тому варто просити його у продавця.

Після придбання, важливо правильно доглядати за виробами. Так строк експлуатації стає лише більше, а зовнішній вигляд не псується з часом. Контролюйте вологість, вона має бути у межах 45-60%. Вони мають знаходитись на відстані мінімум 1 метр від опалювальних приладів або каміну. Не залишайте гарячі або холодні напої. Витирайте пил серветками з мікрофібри.

Де купити ліжко з натурального дерева?

Щоб замовити дерев’яне ліжко з м’яким узголів’ям, зверніться в інтернет-магазин Wowin. Ми сімейна компанія, що заснована в 1997 році. Щоб купити дерев’яне ліжко від виробника, зайдіть на наш сайт, де зможете ознайомитись з асортиментом. Наші консультанти підкажуть, що обрати. Крім таких основних варіантів, в нас також є ліжко з деревного масиву.

Вже 5 років ми експортуємо в Скандинавію. Наші товари європейської якості. По всій Україні безкоштовна кур’єрська доставка до дверей під’їзду. По Львівській, Київській та Івано-франківській області наші працівники безкоштовно занесуть в ваш дім, змонтують та приберуть після себе. Діє система знижок на свята, частина коштів, зароблених нами, йде у благодійні фонди. Є гарантія, що діє 25 місяців на всі товари, а також безкоштовний місяць тест-драйву – 30 днів на роздуми. Саме в нас повністю натуральний матеріал без формальдегідів. Це екологічно та безпечно для вашого здоров’я.

Ми постійно вдосконалюємо наші технології виробництва та дизайн, щоб покупців радувала не лише ціна на дерев’яне ліжко, а і його якість. За допомогою спеціального мобільного додатку, ви можете подивитись, як виглядає товар у вашій кімнаті. На нашому сайті можна переглянути або залишити відгуки. Для нас важливо розвиватись завдяки думці наших клієнтів.

×
Ціна  9045 - 21280 грн