Меню
Кошик

Ортопедичні матраци

Evolution Fusion Duo Evolution Fusion Duo
(5)
Evolution Fusion Duo матрац
Ціна 9 688 грн
Optima Optima
(4.8)
Optima матрац
Ціна 5 982 грн
Evolution Sensitiv Evolution Sensitiv
(4.8)
Evolution Sensitiv матрац
Ціна 11 742 грн
Daily 2в1 Daily 2в1
(4.8)
Daily 2в1 Матрац
Ціна 7 247 грн
Flex Mini Flex Mini
(4.5)
Flex Mini Міні матрац
Ціна 1 935 грн
Memo 2 в 1 Kokos Memo 2 в 1 Kokos
(4.4)
Memo 2 в 1 Kokos Міні матрац
Ціна 2 816 грн
Omega Omega
(4.3)
Omega матрац
Ціна 8 037 грн
Flex 2 в 1 Kokos Flex 2 в 1 Kokos
(4.3)
Flex 2 в 1 Kokos Міні матрац
Ціна 2 729 грн
Verso Verso
Verso матрац
Ціна 7 480 грн
Tiara Tiara
Tiara матрац
Ціна 6 833 грн
Slim Roll Slim Roll
Slim Roll матрац
Ціна 4 264 грн
Oro Oro
Oro матрац
Ціна 22 691 грн
Indigo Indigo
Indigo матрац
Ціна 5 102 грн
Delta Delta
Delta матрац
Ціна 9 464 грн
Boho Boho
Boho матрац
Ціна 7 287 грн
Bermuda Bermuda
Bermuda матрац
Ціна 5 421 грн
Рейтинг: (4.9)

Купити ортопедичний матрац в Україні від Wowin

З огляду на той факт, що третина нашого життя проходить в обіймах Морфея, робити це в дискомфорті — просто неприпустимо. До того ж неспокійний нічний відпочинок може спричинити низку проблем зі здоров'ям. Синдром тривожності, безсоння, затримка сну та інші аналогічні розлади — «знайомство» з ними забезпечено тим людям, які вчасно не задумались про купівлю якісного ортопедичного матраца.

Бажаєте назавжди забути про незручні пози, «вирушаючи» у світ казок і сновидінь? В такому випадку до облаштування спального місця підійдіть відповідально. Для цього рекомендується купити ортопедичний матрац у Львові, замовивши виріб в компанії Wowin.

Створений руками умілих майстрів, він неодмінно забезпечить правильне положення вашого тіла під час нічного відпочинку, гарантуючи вам якісний і здоровий сон. З ортопедичним матрацом українського бренду, який пропонує купити інтернет магазин Wowin, вранці ви прокинетеся легко, повними сил і енергії, одним словом — готовими до нових звершень.

Ортопедичні матраци купити: що пропонує сучасний ринок?

Зараз все більше споживачів погоджуються з тим, що майбутнє за ортопедичними матрацами, доступними на сучасному ринку. І це цілком виправдано. Адже, на відміну від своїх ватяних «предків», вони створені для комфортного сну та якісного відпочинку. Сьогодні можна використовувати такі види лежаків:

 • безпружинні матраци для сну. Основна відмінна риса виробів полягає в тому, що в їхній конструкції відсутній пружинний блок. Необхідна жорстка форма підтримується завдяки комбінації декількох видів наповнювачів — натурального (висушені водорості, кокосове волокно, вовна та ін.) і штучного (спінений поліуретан, латекс тощо) походження. Безпружинні ортопедичні матраци мають яскраво виражений лікувальний ефект;
 • пружинні лежаки. Для додавання їм жорсткості й пружності використовуються численні пружини, що сприяють правильній фіксації тіла людини. М'якість таких ортопедичних матраців регулюється завдяки декільком шарам наповнювачів. Залежно від вмонтованого в конструкцію пружинного блоку розрізняють: матраци для сну з незалежними пружинами (Pocket Spring) і вироби з пружинами Bonnel. У кожного з них — свої переваги та недоліки. Якщо взяти лежаки з пружинним блоком Бонель, який складається з безлічі переплетених між собою пружин великого розміру, то вони здатні забезпечити рівномірний розподіл ваги по спальному місцю. Такі матраци відрізняються довгим експлуатаційним періодом і невисокою ціною. Але при цьому в них відсутній анатомічний ефект. Ортопедичні матраци з блоком незалежних пружин Pocket Spring індивідуально підлаштовуються під положення людини, яка спить, точно повторюючи контури її тіла. Досягається це завдяки особливій конструкції пружинного блоку, де поміщені в спеціальні мішечки маленькі пружинки легко прогинаються під форму людського тіла. Експерти вважають, що вибрати матрац доцільніше з блоком незалежних пружин Pocket Spring. Єдине, що може збентежити споживача, — на пружинний ортопедичний матрац ціна є високою. Але подібна купівля варта витрачених коштів.

Стосовно характеристик рівня жорсткості матрац ортопедичний купити можна:

 • м'який;
 • середній;
 • жорсткий;
 • підвищеної жорсткості.

Жорсткість ортопедичного матраца безпосередньо залежить від його основи: чим вона товща, тим жорсткішим буде спальне місце. Який лежак підійде саме вам, залежить від кількох факторів — індивідуальних особливостей вашого організму, зокрема від показників ваги, і від ваших особистих уподобань. Що стосується рівня ваги, то, чим вона вища, тим щільнішим повинен бути шар основи в спальному місці.

Варто також згадати й про поділ ортопедичних матраців на односторонні та двосторонні. Перший варіант з обох сторін має однакову основу, а другий може відрізнятися ступенем жорсткості та типом покриття.

Ортопедичні матраци від виробника Wowin: чим вони особливі?

Оскільки зручність ортопедичного матраца вимірюється кількістю годин комфортного сну, фахівці компанії Wowin у своїх розробках пішли трохи далі, ніж просто створення звичайних спальних лежаків. Одночасно наповнені натуральними складовими та пружними незалежними пружинами, вони забезпечують хорошу опору для вашого тіла і швидко знімають напругу з м'язів, тим самим сприяючи повноцінному нічному відпочинку.

Пориньте в атмосферу комфорту разом з ортопедичними матрацами виробництва Wowin наступних модифікацій:

 • Daily 2в1. Цей матрац з різними ступенями жорсткості сторін дозволяє коригувати ваш рівень комфорту: від м'якої до середньої для представниць прекрасної статі та від середньої до жорсткої для сильної половини людства. Потрібні властивості ортопедичного матраца цієї модифікації досягаються завдяки «правильним» наповнювачам. Внутрішній вміст — тут використовується кокосове волокно, для обробки якого застосовується єдина в Україні інноваційна технологія Politex. Вона передбачає армування волокон за допомогою сітки з поліестерового матеріалу. Спальному матрацу гарантуються не тільки високі ортопедичні властивості, але і тривалий експлуатаційний період. Бар'єром між м'якими шарами та пружинним блоком служить термовойлок — нетканий матеріал, основними складовими якого є натуральні й синтетичні волокна. Завдяки такій комбінації ортопедичному матрацу забезпечується оптимальна жорсткість і пружність. Для виготовлення чохла на дану модель лежака використовується жакардова тканина з мікрофіброю, що відрізняється високою міцністю і хорошими гігроскопічними властивостями;
 • Optima. Є одним з найбільш продаваних в Україні. Причина – правильна комбінація всіх складових плюс натхнення майстра, що займається його створенням. Для м'якого шару в спальному матраці Optima застосовується піна з масажним ефектом — високоеластичний матеріал, головні функції якого — підтримка хребта і масажний ефект. За потрібний ступінь жорсткості та пружності, завдяки яким забезпечується рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні матраца, тут відповідає термовойлок. До того ж використання такого матеріалу в складі лежака істотно збільшує термін служби. Якщо ви бажаєте ортопедичний матрац купити в Києві якісний і довговічний одночасно, то ця серія розроблена саме для вас;
 • Omega. Створений на базі пружинної системи IQ Spring, яка характеризується сукупністю спіралей унікальної форми — широка основа зі звуженою «талією». Завдяки такій конструкції вдається досягти неповторного ефекту — кожна окремо взята пружина миттєво «реагує» на отримане навантаження, завдяки чому під час сну та відпочинку хребет займає найбільш зручне положення. Як м'який прошарок в ортопедичному матраці Omega використовується Carbon Foam — пориста піна, що відрізняється високою еластичністю і здатністю «дихати». Роль амортизувальних шарів тут виконує Bio cocos (волокно з горіхів кокоса) — 100% натуральний матеріал, скріплений латексом, який може похвалитися високими гіпоалергенними властивостями;
 • Evolution Fusion Duo. Поєднуючи в собі кілька інноваційних розробок, ця серія ортопедичних матраців створена спеціально для тих споживачів, які люблять оточувати себе не тільки якісними, але й ексклюзивними речами. Перше ноу-хау в цій колекції спальних лежаків, яке заслуговує на увагу, — багаторівнева пружинна система Anatomic Multy Zone. Її суть полягає в тому, що під час стиснення пружин, які мають різну кількість робочих витків, в них з'являється напруга, яка утворює пружність в заданих зонах спального місця, тим самим гарантуючи йому різну жорсткість. Ще одна інновація, втілена в ортопедичних матрацах цієї модифікації, — система Thermo Balance з антибактеріальним просоченням. А реалізована вона за допомогою знімного чохла, наділеного функцією терморегуляції. Прекрасно регулюючи термобаланс, він створює ідеальний температурний режим для нічного відпочинку, незалежно від пори року. У той час як антибактеріальне просочення перешкоджає накопиченню в ортопедичному матраці неприємних запахів і бактерій;
 • Evolution Sensitive. Крім багаторівневої інноваційної пружинної системи Anatomic Multy Zone, як в ортопедичних матрацах з попередньої колекції, в ці моделі виробів впроваджена ще одна оригінальна знахідка — система вентиляції Smart Air System Control. Поєднання ортопедичної піни високої щільності та 3D прорізів під час сну забезпечує безперервну циркуляцію повітря і вологообмін.

Прийнявши рішення ортопедичний матрац купити в Києві або в будь-якому іншому місті України, неодмінно завітайте до інтернет-магазину Wowin. Тут ви зможете купити матрац від виробника, ціна на який обов’язково буде відповідати високому рівню якості, а також забезпечить ваш відпочинок максимальним комфортом.

×
Ціна  2500 - 42464 грн
Висота матраца 6 см
Навантаження на спальне місце 0 кг
Тип матрацу
Жорсткість
Розмір
Призначення матрацу