0800332470

Ортопедичні матраци

Купити ортопедичний матрац в Україні від Wowin

З огляду на той факт, що третина нашого життя проходить в обіймах Морфея, робити це в дискомфорті — просто неприпустимо. До того ж неспокійний нічний відпочинок може спричинити низку проблем зі здоров'ям. Синдром тривожності, безсоння, затримка сну та інші аналогічні розлади — «знайомство» з ними забезпечено тим людям, які вчасно не задумались про купівлю якісного ортопедичного матраца.

Бажаєте назавжди забути про незручні пози, «вирушаючи» у світ казок і сновидінь? В такому випадку до облаштування спального місця підійдіть відповідально. Для цього рекомендується купити ортопедичний матрац у Львові, замовивши виріб в компанії Wowin.

Створений руками умілих майстрів, він неодмінно забезпечить правильне положення вашого тіла під час нічного відпочинку, гарантуючи вам якісний і здоровий сон. З ортопедичним матрацом українського бренду, який пропонує купити інтернет магазин Wowin, вранці ви прокинетеся легко, повними сил і енергії, одним словом — готовими до нових звершень.

Ортопедичні матраци купити: що пропонує сучасний ринок?

Зараз все більше споживачів погоджуються з тим, що майбутнє за ортопедичними матрацами, доступними на сучасному ринку. І це цілком виправдано. Адже, на відміну від своїх ватяних «предків», вони створені для комфортного сну та якісного відпочинку. Сьогодні можна використовувати такі види лежаків:

Стосовно характеристик рівня жорсткості матрац ортопедичний купити можна:

Жорсткість ортопедичного матраца безпосередньо залежить від його основи: чим вона товща, тим жорсткішим буде спальне місце. Який лежак підійде саме вам, залежить від кількох факторів — індивідуальних особливостей вашого організму, зокрема від показників ваги, і від ваших особистих уподобань. Що стосується рівня ваги, то, чим вона вища, тим щільнішим повинен бути шар основи в спальному місці.

Варто також згадати й про поділ ортопедичних матраців на односторонні та двосторонні. Перший варіант з обох сторін має однакову основу, а другий може відрізнятися ступенем жорсткості та типом покриття.

Ортопедичні матраци від виробника Wowin: чим вони особливі?

Оскільки зручність ортопедичного матраца вимірюється кількістю годин комфортного сну, фахівці компанії Wowin у своїх розробках пішли трохи далі, ніж просто створення звичайних спальних лежаків. Одночасно наповнені натуральними складовими та пружними незалежними пружинами, вони забезпечують хорошу опору для вашого тіла і швидко знімають напругу з м'язів, тим самим сприяючи повноцінному нічному відпочинку.

Пориньте в атмосферу комфорту разом з ортопедичними матрацами виробництва Wowin наступних модифікацій:

Прийнявши рішення ортопедичний матрац купити в Києві або в будь-якому іншому місті України, неодмінно завітайте до інтернет-магазину Wowin. Тут ви зможете купити матрац від виробника, ціна на який обов’язково буде відповідати високому рівню якості, а також забезпечить ваш відпочинок максимальним комфортом.

Приблизно третину життя ми проводимо уві сні. А значить, якість матраца має першочергове значення. Анатомічні, з різними ступенями жорсткості, для найвибагливіших або просто надійний - вибір матраців досить широкий, і ви гарантовано підберете відповідну модель. Солодкі сни гарантовані.

Daily 2в1

Матрац

9945 грн

Evolution Fusion Duo

матрац

15949 грн

Evolution Sensitiv

матрац

19331 грн

Flex 2 в 1 Kokos

Міні матрац

4493 грн

Flex Mini

Міні матрац

3186 грн

Memo 2 в 1 Kokos

Міні матрац

4637 грн

Omega

матрац

11027 грн

Optima

матрац

8208 грн

Більше надихаючих статей
Наші результати та партнери