+380674488994

Ортопедичні матраци

Ортопедичний матрац Wowin – елемент ліжка, здатний творити чудеса

З огляду на той факт, що третина нашого життя проходить в обіймах Морфея, робити це в дискомфорті – просто неприпустимо. До того ж, неспокійний нічний відпочинок може спричинити низку проблем зі здоров'ям. Синдром тривожності, безсоння, затримка сну та інші аналогічні розлади – «знайомство» з ними забезпечено тим людям, які вчасно не задумались про купівлю якісного ортопедичного матраца.

Бажаєте назавжди забути про незручні пози, «вирушаючи» у світ казок і сновидінь? В такому випадку до облаштування спального місця підійдіть відповідально, замовивши для цих цілей хороший ортопедичний матрац від українського виробника – компанії Wowin. Створений руками умілих майстрів, які точно знають, що необхідно для «породження» справжнього комфорту, він неодмінно забезпечить правильне положення вашого тіла під час нічного відпочинку, тим самим гарантуючи вам якісний і здоровий сон. З ортопедичним матрацом українського бренду вранці ви прокинетеся легко, повними сил і енергії, одним словом – готовими до нових звершень.

Ортопедичні матраци: що пропонує сучасний ринок?

Зараз все більше споживачів погоджуються з тим, що майбутнє за ортопедичними матрацами, доступними на сучасному ринку. І це цілком виправдано. Адже, на відміну від своїх ватяних «предків», вони здатні забезпечити здоровий і комфортний сон своєму власникові. Сьогодні для цих цілей можна використовувати такі види лежаків:

Ортопедичні матраци мають ще одну класифікацію. Їх розрізняють, відштовхуючись від ступеня жорсткості на:

При цьому жорсткість ортопедичного матраца безпосередньо залежить від його основи: чим вона товща, тим жорсткішим буде спальне місце. Який лежак підійде саме вам, залежить від кількох факторів – індивідуальних особливостей вашого організму, зокрема від показників ваги, і від ваших особистих уподобань. Що стосується рівня ваги, то, чим вона вища, тим щільнішим повинен бути шар основи в спальному місці.

Варто також згадати і про поділ ортопедичних матраців на односторонні і двосторонні. Перший варіант з обох сторін має однакову основу, а другий може відрізнятися ступенем жорсткості і типом покриття.

Ортопедичні матраци в інтернет-магазині Wowin: чим вони особливі?

Оскільки зручність ортопедичного матраца вимірюється кількістю годин комфортного сну, фахівці компанії Wowin в своїх розробках пішли трохи далі, ніж просто створення звичайних спальних лежаків. Одночасно наповнені натуральними складовими і пружними незалежними пружинами, вони миттєво забезпечать хорошу опору для вашого тіла і швидко знімуть напругу з м'язів, тим самим сприяючи повноцінному нічному відпочинку. Пориньте в атмосферу комфорту разом з ортопедичними матрацами виробництва Wowin наступних модифікацій:

Прийнявши рішення купити ортопедичний матрац в Києві або в будь-якому іншому місті України, неодмінно завітайте до інтернет-магазину Wowin. Тут ви обов'язково знайдете спальний матрац для ліжка, який не тільки повністю відповідає вашим вимогам, але і задовольняє своєю вартістю.


Приблизно третину життя ми проводимо уві сні. А значить, якість матраца має першочергове значення. Анатомічні, з різними ступенями жорсткості, для найвибагливіших або просто надійний - вибір матраців досить широкий, і ви гарантовано підберете відповідну модель. Солодкі сни гарантовані.

Daily 2в1

Матрац

6971 грн

Evolution Fusion Duo

матрац

14906 грн

Evolution Sensitiv

матрац

18067 грн

Flex 2 в 1 Kokos

Міні матрац

3167 грн

Flex Mini

Міні матрац

2580 грн

Memo 2 в 1 Kokos

Міні матрац

3753 грн

Omega

матрац

8245 грн

Optima

матрац

6137 грн

Більше надихаючих статей
Наші результати та партнери