Джонас Кресло
Світлана
Крісло дуже круте, хотіли саме таке в дитячу - м'якеньке, велике. Рекомендуєм цю модель
Хюгге кресло
Бартіш
Умеблювали квартиру завдяки вашому магазину) Дуже сподобався підхід: консультація професійна, вибір матеріалів і моделей меблів великий) доставка швидка і головне акуратна, нічого не пошкодили і не забруднили. Дякую)
Санленд кресло
Васелечко Валентина
Замовляла таке крісло небесно-блакитного кольору, задоволена
Санленд кресло
Вустенко
Шукали таке крісло, і просто закохалися у колір. Думаємо дозамовити ще 1
Хюгге кресло
Людмила Кiнаш
Хто боїться брати світле крісло - не варто. Чиститься дуже легко, вже 3 місяці стоїть у нас і виглядає, як новеньке
Изи кресло
Мар'яна Байова
Дякую, дуже гарне крісло!
Карл стул
Олена
Відфоткала крісло з усіх ракурсів, щоб ви глянули, яке воно класне! Головне що колір який я хотіла!
Ингрид кресло
Єршов Павел
Дякую магазину за допомогу, крісло нам підійшло. Дуже зручне, гарний колір. Окремо вдячний за вчасну доставку!
Его кресло
Гана Сергіівна
Хлопці доставили і зібрали крісло, дякую
Аста Стул
Васильченко Оксана
Стільці дуже підходять до нашого столу. Дуже дякуємо! обов'язково до вас завітаємо ще раз)
Аста Стул
Аліна
Стільчики Аста зразу припали нам до душі, замовили два. Сидіти дуже зручно, навіть якщо треба працювати за комп"ютером)
Амели кресло
Світлана Горбенко
Хлопці занесли крісло прямо в квартиру, прикрутили ніжки, все - ❤️
Санленд кресло
Вікторія Підлесецька
Моя не перша і точно не остання покупка в WOWIN Цього разу - ось таке крісло. Нарешті облаштувала собі зручний куточок для читання
Хюгге кресло
Василь
Приємні враження від співпраці з магазином, справжні професіонали
Хоум кресло
Молчанова Валерія
Тепер це моє улюблене місце вдома. Читати і насолоджуватися виглядом, просто пити каву зранку і мріяти - це любов.Окреме дякую, що занесли крісло в квартиру та допомогли дозбирати
Олис Стул
Кучмар Наталя
Дуже великий вибір обідніх меблів, можна загубитися в магазині. Але тим не менше, мій столик зі стільчиками вже вдома, все класно
Джонас Кресло
Уманець Олександр
Велике спасибі, крісло супер, я ваш постійний клієнт
Эстар кресло
Пинзеник Павло
Це крісло і камін - ну просто ідеальне поєднання. Дякуємо магазину-виробнику за таку якість. При цьому ще й доволі бюджетно все вийшло
Айленд кресло
Петришина Тетяна
Сини у захваті від цих крісел. А як мама скажу - обивка ідеально чиститься, в магазині не обманули