Карл стул
Bohdan Vlasov
Дякуємо за швидку доставку меблів! За доставку до дверей не взяли ні копійки, терміни дотримані, якість не розчарувала!
Клои стул
Наталя Бобяк
Купували стільці у шоу-румі Wowin на Чорновола. Вони ідеально вписалися у наш інтер'єр. Оскільки стільці обиралися для кухні, то для мене були важливі характеристики тканини. Щоб можна було легко почистити...
Джой пуф
Анна Федорус
Пуфики Джой чудові: тепер є де посадити гостей. На жаль камера не передає, наскільки яскраві кольори
Хюгге кресло
Василь
Приємні враження від співпраці з магазином, справжні професіонали
Санленд кресло
Вікторія Підлесецька
Моя не перша і точно не остання покупка в WOWIN Цього разу - ось таке крісло. Нарешті облаштувала собі зручний куточок для читання
Олис Стул
Кучмар Наталя
Дуже великий вибір обідніх меблів, можна загубитися в магазині. Але тим не менше, мій столик зі стільчиками вже вдома, все класно
Эстар кресло
Лідія Брежнєва
Всім рекомендую обшивку мікровелюр: проста в догляді і дуже гарна)) А ось так поєднуються меблі з Вовін з різних колекцій - виглядає, наче один ансамбль))
Санленд стул
Ірина Рибак
Дякуємо компанії Wowin за якісну співпрацю. Ми дуже задоволені.
Хюгге кресло
Наталя Кравчук
Я вже відпочиваю на кріслі! всім задоволена! Дякую!
Смайл кресло
Війтів Уляна
Дякую за допомогу у виборі та швидку доставку!
Джонас Кресло
Преловская Яна
В нову квартиру - з ось такими крутими меблями wowin. Зроблено в Україні, і це круто!!!
Хюгге кресло
Ірина Заіка
Wowin - найкращі меблі з усіх, що доводилось замовляти додому. І крісло, і диван виготовлені на совість, ціна повністю себе виправдовує. Окреме дякую за безкоштовну доставку додому, приємний бонус
Айленд кресло
Петришина Тетяна
Сини у захваті від цих крісел. А як мама скажу - обивка ідеально чиститься, в магазині не обманули
Полар кресло
hmukraine
Дякуємо компанії Wowin за якісні меблі!
Фулхаус пуф
Тамара Ковальчук
Дякуємо за безкоштовну доставку до дверей, пуфики вже у нас
Изи кресло
Мар'яна Байова
Дякую, дуже гарне крісло!
Аста Стул
Васильченко Оксана
Стільці дуже підходять до нашого столу. Дуже дякуємо! обов'язково до вас завітаємо ще раз)