Меню
Кошик

Столи обідні

Обідні столи: для чого вони необхідні?

Обідній стіл — один з найпоширеніших предметів обстановки в будь-якому будинку або квартирі. Обійтися без нього досить складно. Саме за ним збирається сім'я, щоб обговорити минулий день, плани на майбутнє. Це уособлення щедрості і гостинності господарів, достатку і затишку. Обідній стіл встановлюють не тільки на кухні, але й у вітальні, якщо частина її відведена під їдальню. Особливо гарно виглядає виріб в комплекті зі стільцями. Коли всі предмети витримані в єдиному стилі, завдання комплектації інтер'єру істотно спрощується.

Критерії вибору столу

Щоб покупка обіднього столу була вдалою, слід враховувати безліч факторів. Ось найважливіші з них:

  • розміри виробу;
  • форма стільниці;
  • матеріали виготовлення.

Габарити кухонного приміщення — стримуючий фактор при покупці столу. Перш ніж вибирати ту чи іншу модель, потрібно визначитися, де буде поставлено меблі і виконати необхідні виміри. Це є особливо актуальним для сучасних приміщень. Втім, не бажано купувати занадто великий стіл навіть в простору кухню, оскільки він створюватиме враження роз'єднаності.

Найпоширеніші варіанти конфігурації стільниці — квадрат, прямокутник, овал і коло. Квадратний або прямокутний столик можна поставити безпосередньо біля стіни, заощадивши при цьому місце. Моделі круглої і овальної форми створюють атмосферу комфорту, сприяють невимушеній бесіді. Великі вироби зі стільницею незвичайної форми менш затребувані. Але, якщо цього вимагає концепція дизайну, їм також знайдеться місце.

Вибір матеріалу залежить від уподобань покупця, а також віддаленості від робочої зони. Якщо обідній стіл знаходиться в безпосередній близькості від плити або кухонної раковини, матеріал обов'язково повинен бути міцним, практичним, довговічним, легко очищатися від забруднень. Найпоширеніші варіанти стільниць — ДСП, МДФ, скло, штучний камінь, дерево. Перші два варіанти — практичні, обходяться недорого, є великий вибір кольорів (імітація природного каменю, цінних порід деревини). Скляні вироби міцні, виглядають розкішно, але вимагають ретельного догляду, оскільки будь-яка пляма на поверхні буде помітною. Такий виріб підходить у сучасну їдальню. Масив деревини — втілення розкоші і достатку. Виріб з масивного дерева, за умови ретельного догляду, прослужить кілька десятиліть.

Де купити дерев'яний та будь-який інший обідній стіл?

Купити обідні столи для їдальні, дерев'яні та з інших матеріалів, великий обідній стіл чи компактний столик, класичні чи сучасні моделі з доставкою в Одесу, Львів, Харків чи будь-яке інше місто (Україна) ви зможете на сайті інтернет-магазину WOWIN; для вас-високоякісні дизайнерські меблі, ціна на які помірна та доступна. Вся продукція, що реалізується на сайті, сертифікована. У нашій компанії ви зможете замовити меблі та предмети декору для всього будинку або квартири. Оформити замовлення можливо за телефоном чи за допомогою контактної онлайн-форми.