Меню
Кошик

Особливості вибору диванів для кафе і ресторанів: покрокова інструкція

На що ви звертаєте увагу, вперше переступаючи поріг ресторану або кафе? Швидше за все, на облаштування, дизайн інтер'єру, стиль, кількість відвідувачів, загальну атмосферу. Погодьтеся, відразу згадується аналогія: зустрічають за одягом. Тільки оцінивши приміщення, ви слідуватимете в куточок, який вам сподобався. Тому дивани для кафе в сучасному стилі не менше актуальні, ніж смачна їжа, класне обслуговування або чистота. Але тут необхідно дотримуватися тонкої грані, з огляду на загальну концепцію закладу. Так, для кафе з високою прохідністю підходять меблі, які м'яко натякають на швидке прощання. В такому випадку логічніше розмістити їх під стінами. У ресторанах, навпаки, потрібні затишні, закриті, відокремлені зони, які спонукають до тривалого спілкування, щоб у відвідувачів виникало бажання затриматися. М'які меблі в ресторані розставляються по периметру, в центрі ж залишають столи зі стільцями.


Клої стілець 6280 грн Детальніше

Вибрати зараз

Вибираючи дивани в кафе або ресторан, враховуйте дизайн і загальний задум. Наприклад, для закладу з французькою кухнею підходять меблі з фактурною оббивкою натуральних відтінків. Така, яка відповідає стилю прованс. Дивани для диско-бару або нічного клубу повинні виглядати більш лаконічно. Органічно в таких закладах виглядають меблі з екозамші. Крім зовнішнього вигляду, для м'яких меблів в кафе важливі експлуатаційні характеристики, як-от стійкість до постійних навантажень і можливих забруднень. А на це впливає конструкція і матеріали, які застосовуються у виробництві. Але про це далі.

Вибір дивана для кафе: підводні камені такого заходу

У виборі диванів для кафе мають значення безліч критеріїв. Серед них:

  1. Площа приміщення. Якщо воно не дуже велике, краще присунути дивани спинками один до одного. Так ви звільнитеся від відчуття громіздкості, сформуєте окремі зони. Якщо ж площа гостьового залу дозволяє, можна придбати ще й крісла. Це досить вигідне вкладення в дизайн, що підкреслює статусність закладу.

  2. Кількість посадкових місць. Дивани для кафе зазвичай розраховані на 2-3 людини. З них формують кілька відокремлених зон. Місткість м'яких меблів для кафе, встановлених біля стіни, залежить від простору в залі. Але тут пам'ятайте одне правило: прохід між столиками не повинен бути менш як 1,8 м.

  3. Колірна палітра і стиль інтер'єру. Якщо на стінах присутні вензелі, пахнуть квіти, намальовані пейзажі, доречні однотонні стримані м'які меблі. Це правило має і зворотний вплив. Якщо інтер'єр виконаний в блідих тонах, розбавте його яскравими меблями.

Клої стілець 6280 грн Детальніше

Вибрати зараз

Для ресторанів з класичним дизайном вдалі такі варіанти оббивки: бежевий, молочний, сірий, коричневий. Дивани в кафе зі східною кухнею повинні бути витримані в світлих тонах. Меблі для італійських ресторанів передбачають використання теплих, сонячних відтінків. У стилі лофт допускаються всі кольори, головне — правильно поєднувати столи і стільці, дивани, барну стійку, фарбування стін.

Який він, ідеальний диван для кафе

М'які меблі для кафе і ресторанів представлені ​​серіями, що складаються з декількох модулів: дивани (різної місткості: від 2-х до 4-х людей), крісла. Важливо розуміти, що такі предмети дещо відрізняються від тих, які призначені для будинку. Диван для кафе в стилі лофт повинен мати середню жорсткість, правильну висоту, інакше клієнтам буде незручно. Виняток становить хіба варіант для лаунж-зони з низькими столиками. В даному випадку доречні будуть і приземкуваті м'які дивани.

Виграшне рішення — дивани для кафе з високою спинкою. За рахунок них зонується простір в межах зали, створюються відокремлені острівці. Важлива також і посадка м'яких меблів. Наприклад, для класичних столів заввишки 75 см будуть зручними дивани з сидіннями заввишки 40-50 см. Оббивка м'яких меблів повинна мати достатню міцність, стійкість до забруднень і підвищених навантажень. Зовсім не потрібно купувати дорогі дивани в кафе Києва, обтягнуті шкірою. Можна обійтися тканинною оббивкою (наприклад, велюром, рогожкою і їхніми мікроверсіями), але з відповідними властивостями. Вони виглядають так само ефектно, досить міцні, добре очищаються від забруднень.

На окрему увагу заслуговує конструкція і наповнення дивана для кафе. Його каркас виконується з дерева, фанери та ДСП-плит, доповнюється металевими спіралями і пружинами, що утворюють окремі відсіки. Зазвичай для внутрішнього каркаса застосовується сосна, видимі частини виконуються з дуба або ясена. Для металевих елементів застосовується сталь. Тільки вона забезпечує дивану достатню пружність і міцність. Сидіння виробляють з пінополіуретану різної твердості і товщини, подушки — з холлофайбера. Такі матеріали, навіть зважаючи на активне щоденне користування, довго зберігають свої характеристики і якість.


Клої стілець 6280 грн Детальніше

Вибрати зараз

Специфіка роботи закладів і м'які меблі в залі: чи є взаємозв'язок

М'які меблі для закладів громадського харчування вибираються з урахуванням специфіки його роботи:

  • Для бару. Тут доречні мініатюрні дивани зі стриманим дизайном. Вони легко чистяться, не поглинають запахи.

  • Для суші-бару. В такому закладі доречні приземкуваті дивани та такі ж невисокі столики. Хоча вибір багато в чому визначається концепцією. Якщо в меню присутні не тільки азіатські, а і європейські страви, то підійде і стандартний диван.

  • Для антикафе. Специфіка таких закладів в тому, що не оплачуються страви з меню, а час. Тому облаштування безпосередньо впливає на прибутковість. Дивани в такому кафе — інструмент збільшення прибутку, а не просто місце для розміщення відвідувачів.

Важливо ще й правильно розрахувати кількість меблів для кафе і ресторанів. Тут діє кілька правил:

  1. Кількість відвідувачів і їхній фінансовий стан. Подумайте, скільки гостей у свій час ви готові приймати. Оцініть їхні інтереси, рівень доходів.

  2. План розміщення меблів в залі. Розробіть проєкт дизайну інтер'єру, який буде враховувати знаходження кухонної і вхідних дверей, комунікацій та іншого. Не намагайтеся вмістити якомога більше столів. Це зробить перебування в залі некомфортним.

До речі, розроблені спеціальні програми для розрахунку оптимальної кількості диванів в кафе, столів, стільців та іншого.

Розраховуємо бюджет купівлі дивана в кафе

Ну, і найважливіше питання, яке турбує всіх без винятку рестораторів, — ціна м'яких меблів для кафе і ресторанів. Можна з упевненістю говорити, що хороші моделі апріорі не можуть бути дешевими. Решта залежить від розмірів, конструкції, матеріалів. Під час розрахунку бюджету покупки не забудьте врахувати вартість доставки дивана для кафе до Харкова зі Львова. Саме тут розташовані наші склади і шоурум. Ви можете приїхати і особисто переконатися в якості меблів.

Пам'ятайте, що дивани для кафе — не просто елемент приміщення, а додатковий спосіб управління поведінкою гостей. Вони допомагають у вирішенні безлічі завдань ресторану. Тому м'які меблі повинні задовольняти відвідувачів, створювати позитивний імідж, підтримувати концепцію закладу.


Наші товари
Нуар крісло
14570 грн
Нуар пуф
4290 грн
Нуар прямий диван 2-місний
20560 грн
Залишіть свій коментар
Більше надихаючих статей