+380674488994

Вікісловник

  • "Єврософа" — елементарно простий і завдяки цьому довговічний механізм трансформації м'яких меблів. Каркас має мінімум кріплень і рухомих частин, сидіння висувається на роликах, в диванна спинка лягає в простір, що утворився. “Єврософа” зазвичай оснащена об'ємним ящиком для білизни, що підвищує її функціональність.

  • "Інкрустація" - прикраса виробів і будівель візерунками і зображеннями з шматочків мармуру, кераміки, металу, дерева, перламутру і кольорових каменів, які накладаються на поверхню і відрізняються від неї за кольором або матеріалом.

  • "Інтер'єр" — (фр.in-térieur – внутрішній вигляд) – наповнення, художнє оформлення та прикрашання внутрішнього простору приміщення, що відповідає за його естетичну привабливість і комфортні умови для життя людини. Інтер'єр – це втілені в життя ідеї, фантазії, погляди.

  • "Акордеон" — механізм трансформації дивана, що імітує розтягування міхів однойменного музичного інструмента. Спальне місце, що складається з трьох складених частин, розтягується, висувається вперед і стає на опори. Легка і оперативна трансформація конструкції дозволяє отримати простору і рівну поверхню.

  • "Акцентне освітлення"– фокусування світла на певних об'єктах з метою звернути на них увагу. Декоративне акцентне освітлення використовується для створення настрою, відблисків, оригінальних ефектів в інтер'єрі. З його допомогою можна навіть візуально змінювати пропорції приміщення.

Показано з 1 по 10 із 160 (16 сторінок)
Наші результати та партнери