Меню
Кошик

Види диванів і їхнє призначення

Хюгге прямий диван 2-місний 33400 грн Детальніше
Джой пуф 2910 грн Детальніше
Лейк столик журнальний 60 1880 грн Детальніше

Кажуть, винахідник дивана після нього так нічого не придумав. Воістину, один з найбільш корисних і найшкідливіших винаходів одночасно. Проте, він зазнав масу удосконалень і модифікацій. Зараз доступні моделі з різною кількістю місць і конфігурацією, з розкладним механізмом, нішами для білизни і без них, з ортопедичними сидіннями. Тому варто розглянути докладніше види диванів, розібратися з їхніми особливостями і оцінити переваги.

Естар прямий диван 4-місний 33610 грн Детальніше
Естар кресло 17860 грн Детальніше
Фолк столик журнальний 50 1760 грн Детальніше

Вибрати зараз

Прямі та кутові дивани: варіанти розміщення

Суворого поділу диванів на різновиди не існує. Ми спробуємо скласти його на свій розсуд. Почати, мабуть, варто з конфігурації. В цьому напрямі можна виділити такі види диванів, як:

  • прямі;
  • кутові.

Пояснювати відмінності між ними не будемо – все зрозуміло з назви. Маленькі прямі дивани підходять для невеликої кімнати. Їх можна поставити навіть на балконі або в передпокої. А ось у великій вітальні або їдальні краще виглядають кутові. Вони ефективно заповнюють простір. Хоча і в маленькому приміщенні з мінімумом меблів кутові дивани також доречні. А якщо вони оснащені розкладним механізмом, то можуть стати додатковим спальним місцем. Або основним, якщо немає куди поставити ліжко.

Дивани, розраховані на різну кількість людей, з механізмом трансформації, з нішею для білизни і без неї

Види диванів залежно від кількості місць:

Існують також і проміжні варіанти, з половинкою, наприклад, 2,5-місні. Найбільш звичні – двомісні дивани. Вони мають довжину в межах 2-2,5 м, тримісні – до 3 м. Ми також пропонуємо моделі з більшою довжиною, а тому називаємо їх чотиримісними. Висота наших меблів варіюється від 80 до 110 см. Цього достатньо, щоб було зручно сідати і вставати.

Існує безліч варіантів трансформації диванів. Оцінивши переваги і недоліки всіх видів диванних механізмів, ми вибрали “еврокнижку” з “пантографом”. Система проста і надійна. Щоб розкласти диван, потрібно трохи підняти і висунути вперед посадкове місце, оснащене роликами. Спинка ж опускається в прогалину, яка утворилася. Такий механізм трансформації мінімізує контакт з підлогою. Це один з довговічних видів механізмів. А дивани, оснащені ним, виглядають сучасно і стильно. У зібраному вигляді сидіння у нього широкі, і щоб комфортніше було сидіти, рекомендуємо уздовж спинки розкладати декоративні подушки.

Ми пропонуємо також і версії, які не розкладаються. Їх можна використовувати при організації зони відпочинку у вітальні, їдальні і, якщо дозволяє площа, в передпокої або на балконі. Моделі такого виду компактні, практичні і більш привабливі у фінансовому плані.

Ще один тип диванів – з нішею для постільної білизни. Вона присутня в більшості розкладних моделей. У неї можна класти не тільки постіль, але й іграшки, взуття, інші речі. Моделі з ящиком для зберігання речей – ідеальний варіант для маленьких квартир, де потрібно максимально використовувати кожен куточок.

Каркас, наповнення та оббивка – винятково гарної якості незалежно від типу дивана

Всі наші вироби, незалежно від їхнього виду, мають ортопедичні сидіння. Вони оснащені блоком незалежних пружин. Це означає, що кожна з пружин-спіралей поміщається в окремий тканинний мішок. А вони вже з'єднуються між собою. Так забезпечується рівномірний розподіл навантаження. Блок доповнюється основою зі звивистих прутів і фанери. Зверху на все це вкладається пінополіуретан. У підсумку виходять в міру м'які, пружні сидіння. А тому наші ортопедичні дивани відмінно підходять для сну.

Існує кілька видів диванів з урахуванням оббивки. Так, ми використовуємо велюр, рогожку і їхні мікроверсіі, а також екозамшу. Це матеріали, що містять натуральні і синтетичні волокна. Вони дуже зносостійкі, добре відпираються, не вигоряють з часом. Лінійка кольорів оббивки містить кілька десятків варіантів. Ви, до речі, можете замовити зразки вподобаних тканин і переконатися в їхній якості.

Лейк столик журнальний 60 1880 грн Детальніше
Елеганза прямий диван 2.5-місний 18970 грн Детальніше
Елеганза крісло високе 13400 грн Детальніше

Види диванів з урахуванням розміщення

Дивани можна розділити на види, залежно від призначення, вірніше, від передбачуваної для їхнього розміщення кімнати. Це може бути вітальня, дитяча, спальня, кухня або їдальня, передпокій, а може, і балкон. Подібний розподіл диванів на види досить умовний. Оскільки вибір дещо глибший. Вибираючи виріб в ту чи іншу кімнату, подумайте, що ви будете з ним робити – просто сидіти, відпочивати, а може, і те і інше. Адже можна їсти у вітальні і спати на кухні.

Та й наші дивани можна використовувати не тільки в домашній обстановці, а й в громадських закладах, наприклад, розміщувати в зоні очікування салону краси або клініки, ставити в залі ресторану або холі готелю. Вибираючи певну модель, враховуйте основні її функції, а вже потім вирішуйте, який з видів більше підходить.

Організація простору – для вдалої диванної композиції

Види диванів залежно від розміщення в просторі:

  • острівні;
  • стаціонарні.

Подібний розподіл, знову ж таки, умовний. І для наших виробів він не актуальний, якщо враховувати причину, з якої такий розподіл з'явився. Деякі виробники для здешевлення своїх товарів задню частину спинки закривають повстю або чимось подібним. Наші дивани повністю обшиті тканиною і з усіх боків виглядають гарними та акуратними.

Острівні версії можуть бути кутовими або прямими. Зазвичай це моделі без розкладного механізму, оскільки використовують їх тільки як місце для сидіння. Острівні меблі ставлять на певній відстані від стін, але не обов'язково в центрі кімнати. Їх залучають для зонування простору, зазвичай в середніх і великих кімнатах. Якщо приміщення дуже велике, можна поставити кілька диванів, утворивши півколо, прямокутник або якусь іншу форму.

Наступний вид диванів – стаціонарні. Їх встановлюють біля стіни і не рухають. З цією метою можна використовувати розкладні моделі. Вони більш функціональні, оскільки потрібні для сидіння і сну. Часто в них зберігають постільну білизну та інші речі.

Спеціальні види диванів – з урахуванням конструкції і призначення

Особливий вид диванів – кушетки (канапи). Вони розраховані на одну людину, хоча, звичайно ж, можуть вмістити і невелику компанію. У них спрощена конструкція, обов'язково є одне узголів'я, іноді два підлокітники, рідше присутня спинка. Кушетка підходить для житла холостяка, квартири в оренді, невеликих приміщень, на кшталт балкона, лоджії, передпокою.

Ми пропонуємо ще один специфічний тип диванів – для бізнесу. Такі моделі підходять для ресторанів, готелів, кафе, офісів. Вони доречні в зонах очікування салонів краси, навчальних закладів, клінік. Адже хороші м'які меблі – важлива складова успішності будь-якого підприємства. Навіть найвищий сервіс та унікальні пропозиції будуть недооцінені, якщо клієнтам елементарно буде незручно сидіти. Моделі для бізнесу відповідають безлічі експлуатаційних вимог, наприклад, таких, як статечність, стійкість до навантажень, забруднень і невелика вага.


Залишіть свій коментар
Більше надихаючих статей