Меню
Кошик

Wowin вдячний людям, які захищають наше здоров’я!

Дріфт кушетка 12140 грн Детальніше

Лікарі в усьому світі та в Україні зокрема — справжні солдати, які тримають першу лінію оборони кожного дня. Вони захищають наше з Вами життя і здоров’я, часто нехтуючи своїм, оскільки проводять більшість свого робочого часу на ногах і не завжди мають змогу якісно відпочити та набратись сил!

Ми багато думали про те, що ми можемо зробити, щоб допомогти медичним працівникам у їхній щоденній праці. Особливо у час пандемії COVID-19 важливо забезпечити їм якісний відпочинок, який додасть сил краще виконувати свою роботу. Отож, коли до нас звернулись працівники лікарні про допомогу, ми взялись за роботу.  Ми пошили і передали медикам 200 одноразових захисних комбінезонів, 500 халатів і понад 1000 тисячі бахіл. А найголовніше - виготовили дві кушетки "Дрифт".

Ми долучилися до справжнього волонтерського руху покликаного допомогти нашим медикам. Наші швеї трішки перекваліфікувались і вручну розкроїли та відшили більше сотні медичних халатів та комбінезонів. Також ми виготовили та подарували у клініку №5 у м.Львів 2 кушетки Дріфт, які допоможуть лікарям за обмежений період часу якісно відпочити та набратись сил.

Кушетка “Дріфт” має цілий набір якостей та переваг, які зробили її унікальною та комфортною для якісного відпочинку:

  • максимально практична конструкція;
  • помірно-м'яке та комфортне сидіння;
  • компактність - не відніме у вас жодного зайвого сантиметра;
  • ергономічність та розширений функціонал – кушетку “Дріфт” можна з однаковим успіхом використовувати в приміщеннях найрізноманітнішого призначення;
  • стильний, продуманий до дрібниць дизайн, у якому ви не знайдете жодної зайвої деталі;
  • циліндрична регулююча подушка для максимально комфортної експлуатації;
  • високі дерев'яні ніжки, завдяки яким конструкція набуває легкості;
  • пом'якшені кути, що забезпечують приголомшливу зручність і максимальну безпеку.Не зважаючи на солідні габарити кушетки - повноцінне спальне місце – 197х81 см, вона не справляє враження громіздкого та масивного виробу, що дозволяє використовувати її у багатьох незвичних для нас місцях, зокрема лікарень також.
Дріфт кушетка 12140 грн Детальніше

Не зважаючи на солідні габарити кушетки - повноцінне спальне місце – 197х81 см, вона не справляє враження громіздкого та масивного виробу, що дозволяє використовувати її у багатьох незвичних для нас місцях, зокрема лікарень також.

Висота кушетки становить оптимальні, з точки зору ергономіки, 44 см, а жорсткість наповнювача підібрана таким чином, що під вагою людини сидіння не буде проминатися вниз навіть при регулярній та інтенсивній експлуатації.

Ергономічна м'яка кушетка прекрасно підійде, як альтернатива стандартному дивану або ліжку. У відділенні лікарні мінімалістичний лежак буде виглядати набагато доречніше, аніж м'який диван або глибоке крісло у якому, до речі, неможливо буде повноцінно відпочити і розвантажити хребет.

Ми щасливі, що змогли подарувати частинку комфорту тим, кому він справді необхідний для швидкого відновлення сил на робочому місці.

Будьте вдячними людям, які захищають ваше здоров’я, висловлюйте це доступними способами та пам’ятайте — все буде добре!

Величезне спасибі медикам, від усіх нас у WOWIN.

Елеганза прямий диван 2.5-місний 15490 грн Детальніше
Елеганза крісло високе 11140 грн Детальніше
Залишіть свій коментар
Більше надихаючих статей