Меню
Кошик

Відновимо планету разом з саджанцем WOWIN!

Наше виробництво знаходиться у підніжжя Карпат, мальовничому місті Стрий, від якого рукою подати до мальовничих лісів і з легкістю можливо доторкнутись до неймовірної краси нашої планети. Ми, як ніхто інший, бачимо і відчуваємо важливість збереження усього живого, що є навколо нас.

Відновимо планету разом з саджанцем WOWIN!

Наші чудові дивани WOWIN виготовляють з натуральної деревини, тому нас часто запитують, що ми робимо для того, щоб зменшити негативний вплив для нашої планети. Як свідомі виробники, працюючи для вашого комфорту, ми не забуваємо про природу! Ми розуміємо і цінуємо найважливіше, що у нас є - це наше повітря, без якого наше з Вами життя просто неможливе! Тож ми не тільки витрачаємо лісовий фонд, а й відновлюємо його. Ми започаткували добру і корисну справу, яка стане хорошою звичкою спочатку для нас і нашого виробництва, а згодом і для багатьох в Україні.

Відновимо планету разом з саджанцем WOWIN!

Велика команда WOWIN розпочала втілювати свою ідею у життя у 2019 році. Ми мали чудову можливість вибратись на свіже повітря та взяти участь у добрій справі. Кожний доклав зусиль для спільного результату, підтримав командний дух та приніс свою частинку користі у наш красивий світ! Посадка дерев, цього разу дубків, відбулася неподалік  курортного міста Трускавець, яке знаходиться зовсім близько від нашого виробництва, що приносить символічність та ще більше бойового духу кожному, хто долучився до цієї справи і буде продовжувати доєднуватись кожного року.

Відновимо планету разом з саджанцем WOWIN!

Ми висадили 1000 молоденьких дубків WOWIN - і це тільки початок!

Кожного року ця цифра буде збільшуватись і кожний охочий також зможе долучитись для того, щоб зробити світ красивішим, а повітря чистішим!

Давайте з нами!

Залишіть свій коментар
Більше надихаючих статей