Меню
Кошик
Ваш диван, ваші правила
Станьте на мить дизайнером. Тільки ви знаєте, який диван вам справді потрібен. Можливість створення персонального дивану чи ліжка онлайн - наша гордість. Давайте почнемо процес дизайну - придумуйте, комбінуйте, творіть…

Ваш диван, ваші правила

Оберіть
свій
стиль

Перший крок - це вибір потрібного стилю та форми. Обираєте диван чи крісло, різко окреслені лінії чи мякі форми - перейдіть на сторінку з категоріями чи колекцій та оберіть вподобаний вам дизайн. Тепер ви готові до слідуючого кроку.

Вибрати
Крок 2
Вибір
розміру

Ви обрали колекцію, яка вам сподобалась. Тепер виберіть розмір у відповідності до вашого приміщення та членів сімї. Навіть, якщо у вас обмежений простір і велика сімя, з WOWIN ви легко підберете потрібний розмір. На допомогу прийде AR.

Спробувати
Крок 3
“Поміряти”
в кімнаті

Так, саме в кімнаті. Ви можете “приміряти” свій уподобаний диван чи крісло не виходячи з дому за допомогою нашого AR - доповненої реальності. Всі моделі виконані в реальному розмірі. Виберіть вподобаний диван у своєму смартфоні. Натисніть на кнопку під фото “ПОМІРЯТИ” В КІМНАТІ, та розмістіть ваш виріб в інтерєрі
Ви зробили свій вибір? Тоді переходимо до наступного кроку

Крок 4
Матеріали та
кольори

Незалежно від того, чи ви обрали стілець для їдальні, диван або ліжко, завдання те саме: настав час підібрати кольори і матеріали тканини та ніжок. Оберіть з більш ніж 100 кольорів та фактур тканин, кольорів та форм ніжок на Карточці обраного товару в розділі Створи власний дизайн та похваліться своїм друзям, що ви дизайнер

Творити
Крок 5
Відчути на
дотик чи
присісти

Хочете відчути на дотик тканину, яка буде найкраще відповідати вашому дивану та інтер’єру, оберіть на сайті вподобані тканини і ми надішлемо їх вам цілком безкоштовно. Присядьте чи навіть приляжте на наші дизайнерські дивани, відвідавши наші шоуруми та оберіть свій виріб з вашим персональним консультантом.

Відвідати


ВІДВІДАЙТЕ НАШІ ШОУ-РУМИ

Хочете наживо переконатись в комфортності та надійності наших виробів виготовлених вручну? Присісти чи навіть прилягти на Ваш диван, заглянути під крісло чи ліжко, щоб переконатись в цьому? Відвідайте наші атмосферні шоу-руми, зануртесь у світ діджітал технологій, приміряйте диван в доповненій реальності. Відчуйте на дотик та оцініть практичність тканин з більш ніж 100 відтінків та фактур, для тварин та легких в догляді. Випийте запашної кави, обираючи свій диван з вашим консультантом. Заходьте!


СПРОБУЙТЕ, ПЕРШ НІЖ ПРИДБАТИ!

Ми змінюємо спосіб купівлі меблів в Інтернеті. Завантажте наш AR-додаток з доповненою реальністю, та “примірте” наші дизайнерські дивани у своєму просторі, перш ніж придбати їх. Виберіть вподобаний вами диван з наших дизайнерських колекцій. Станьте на мить дизайнером, “одягаючи” свій диван в більш ніж 100 тканин та відтінків. Діліться зображеннями вашого дизайну з ріднею та друзями.


ЗАМОВТЕ СВОЇ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ ТКАНИН

Кожен наш дизайнерський диван ми намагаємося подати якомога детальніше: зробити більше ракурсів, зблизька показати фактуру тканини і декоративні елементи. Та ми розуміємо, що багатьом цього може бути недостатньо. Щоб не помилитися з вибором, потрібно саме відчути на дотик тканину. Тепер у Вас з'явилася можливість замовити зразки тканин, не виходячи з дому. Виберіть 5 варіантів, і кур'єр доставить їх прямо до ваших дверей безкоштовно!