Меню
Кошик

Меблі та Дивани Херсон

Лідери продажу
Ціна 16 163 грн
Ширина: 172 см x Глибина : 224 см x Висота : 90 см
Спальне місце: Ширина 160 см x Глибина : 200см
Ціна 4 726 грн
Ширина: 76 см x Глибина : 72 см x Висота : 48 см
Ціна 4 624 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 65 см x Висота : 79 см
Ціна 790 грн
Ширина: 46 см x Глибина : 18 см x Висота : 46 см
Ціна 4 150 грн
Ширина: 560 мм x Глибина : 620 мм x Висота : 880 мм
(4.3)
Ціна 43 550 грн
Ширина: 237 см x Глибина : 235 см x Висота : 95 см
Спальне місце: Ширина 206 см x Глибина : 139 см
(4.6)
Ціна 5 500 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 63 см x Висота : 90 см
(4.2)
Ціна 11 330 грн
Ширина: 87 см x Глибина : 84 см x Висота : 92 см
Новинки
Bermuda Bermuda
Ціна 5 270 грн
Boho Boho
Ціна 6 690 грн
Delta Delta
Ціна 10 221 грн
Indigo Indigo
Ціна 4 959 грн

   

Часті питання про дивани від Wowin

☝ Де купити м'які меблі в м.Херсон ?

🛋️ Компанія WOWIN є українським виробником якісних м'яких меблів у скандинавському та європейському стилі та має широкий асортимент продукції в м.Херсон
Пропонуємо подивитися на:

Так як ми повністю беремо на себе всі турботи з логістики, доставка у м.Херсон безкоштовно! 👍


✅ Які дивани в м.Херсон найпопулярніші?

Якщо вам потрібно купити диван високої якості у м.Херсон - нам точно є що запропонувати!
✅ Найпопулярніші дивани у наших покупців:

Повний каталог диванів доступний на нашому сайті.


⭐ Де отримати більше актуальної інформації, щоб визначитися з вибором?

➡ Ми постійно відстежуємо всі сучасні тенденції в виробництві м'яких меблів та декору для дому. Про них ви можете дізнатися з нашого Блогу.
Вас можуть зацікавити наступні статті:

WOWIN - Створюємо дизайнерські дивани для вашого щоденного задоволення!

Стильні м’які меблі WOWIN в Херсоні

Компанія WOWIN (Україна) розробляє дизайнерські меблі в скандинавському стилі, які дивують, оточують комфортом і додають кожному дню приємних моментів. Спроектовані м'які меблі від WOWIN є уособленням справжнього повноцінного життя, оскільки скандинавський інтер'єр – це філософія життя, а не тільки стилістичне рішення.

Монохром скандинавського стилю створив деякі стереотипи. Якщо хтось досі вважає, ніби квартира з м'якими меблями в нордичному стилі має бути білосніжною, а інтер'єр – мінімалістичним, то саме на часі позбутися подібних похибок. М'які меблі в Сканді стилі відрізняються максимальним комфортом у застосуванні, мультифункціональністю, привабливою легкістю, вони ідеально пристосовані для зручного повсякденного життя всіх членів сім'ї. Суворість правильних ліній уособлює відсутність декоративних прикрас, елементів. Сканді стиль проповідує лаконізм, розумне споживання, іноді – помірну аскетичність.

Геніальна простота, практичність і комфорт від WOWIN

М'які меблі WOWIN – це абсолютна гармонія домашньої атмосфери. У сучасному напрямку нордичного стилю переважають м'якість і витонченість. Геніальна простота та багатофункціональність тут вдало поєднуються з натуральністю, детальним розрахунком і відсутністю зайвих елементів. З предметами інтер'єру від WOWIN у приміщенні все перебуває на своєму місці і максимально адаптоване до всіляких потреб користувачів. Це пояснюється простою геометрією стилю, що дозволяє грамотно поєднувати його складові, уникати химерності, помпезності і громіздких габаритів. Чіткість, правильність ліній межує зі стриманою елегантністю.

У скандинавських інтер'єрах важко знайти масивний старомодний диван із псевдо-барочними спинками, величезними, незграбними кріслами в стилі «дизайн заради дизайну» або зустріти парад безнадійно застарілих меблів.

Сучасні меблі в стилы Сканді WOWIN виробляють із використанням новітніх технологій, якісних тканин, натуральних порід дерева зазвичай світлих кольорів, приділяючи пильну увагу найдрібнішим деталям. Витончені м'які крісла, дивани, кушетки часто проектують із тонкими та високими ніжками, що візуально сприяє розширенню простору приміщення. Забарвлення м'яких меблів у скандинавському стилі переважно має холодні природні тони.

У вас виникло бажання створити стильний і пристосований для комфортного життя інтер'єр? Дизайнерські м'які меблі в скандинавському стилі від компанії WOWIN найкраще впораються з таким завданням.

Популярність меблів в Сканді стилі

Нордичний стиль через те настільки популярний, що є універсальним. М'які меблі, меблева продукція, виготовлена в Сканді стилі, легко поєднуються з будь-якими аксесуарами, декоративними елементами різних стилістичних рішень, це чудовий фон для еклектизму. І інноваційні пристрої, і вінтажні вигадки будуть гармонійно сприйматися в такому інтер'єрі.

Меблі в Scandinavian style є універсальними з точки зору унікальної можливості комбінувати їх з іншими стилями. Посилити виражений мінімалізм, геометрію, шляхетність форм, а також ауру автентичності зможе оригінальна колаборація з елементами стилю loft, hi-tech.

Головні відмінні риси меблів в нордичному стилі – мультифункціональність, комфорт, демократичність, ергономічність, відкритість, екологічність. Предмети м'яких меблів WOWIN асоціюються з природністю і умиротворенням, які можуть здатися надмірно експресивним людям дещо нуднуватими. Але з меблями в нордичному стилі легко взаємодіють багатоакцентні відтінки, це також може бути якісний текстиль, стильні прилади освітлення, постери та ін.

Креативні ідеї від дизайнерів WOWIN

Дизайнери WOWIN проектують стильні кутові, прямі модульні, розкладні дивани, офісні крісла, дитячі пуфики, ліжка, стільці, приліжкові кушетки, банкетки із застосуванням новітніх технологій, використовуючи все різноманіття стилістичних рішень у меблевій індустрії. Ергономічні форми і природні відтінки, концептуальні рішення та натуральні матеріали виготовлення стають головними інструментами фахівців меблевої індустрії WOWIN. Будь-які дизайнерські м'які меблі WOWIN завжди залишаються функціональними, зручними, максимально адаптованими для комфортного повсякденного життя, тому предмети інтер'єру в стилі Сканді не лише прикрашають приміщення і підкорюють витонченістю, але й створюють комфорт, забезпечують відчуття спокою в офісі, вдома.

Ексклюзивні меблі в скандинавському стилі WOWIN притягують погляди, користуються величезною популярністю серед поціновувачів бездоганної якості, практичності, а також прихильників затишних та зручних диванів, стильних крісел, ергономічних ліжок, м'яких пуфів.

Сучасний Сканді: основні напрямки скандинавського стилю

Будь-який інтер'єр офісного, житлового приміщення, квартири-студії, заміського будинку не може існувати відокремлено, відсторонено від тих людей, які там перебувають. Скандинавський стиль в інтер'єрі – це не лише тенденція, а й спосіб життя або філософія, які неодмінно мають резонувати з індивідуальними уподобаннями, бажаннями і світосприйняттям.

Меблі в Сканді стилі найчастіше обирають люди, які прагнуть до умиротвореного життя, гармонії з власним «я», навколишньою природою. Зазвичай це люди з розвиненим почуттям власної гідності, для них характерна щира повага і до всього оточуючого в цілому, і до конкретної особистості.

Шанобливе ставлення до себе виявляється у виборі найкращого для своїх улюблених людей: якісних матеріалів, найкращих м'яких меблів WOWIN, інноваційних технологій, сучасних рішень, що дозволяють зробити повсякденне життя набагато простішим і комфортнішим. Наприклад, лад у кімнатах із меблями в нордичному стилі підтримувати набагато легше, ніж обслуговувати простір із великою кількістю багатоскладових, громіздких предметів інтер'єру, декоративних аксесуарів, елементів.

Повага і дбайливе ставлення до навколишнього середовища – це, безумовно, йдеться про раціональне використання натуральних матеріалів, розумне споживання і придбання сучасних м'яких меблів та стильних предметів інтер'єру, аксесуарів у eco-friendly виробника WOWIN (Україна).

Обираємо м'які меблі: важливі рекомендації і класичні поради

Бажаючим оформити приміщення, офісний простір у Сканді стилі необхідно обирати прості за формою і дизайном предмети меблів. Меблева продукція має бути мультифункціональною, високоміцною і надійною. Диванчики, крісла в нордичному стилі неодмінно мають бути компактними, мобільними, а також із легкістю трансформуватися в спальне місце.

М'які меблі в Сканді стилі легко впізнати. Це найчастіше конструкції з дерева або меблева продукція з монохромною, стійкою до стирання текстильною оббивкою, а також високоякісними наповнювачами (це стосується крісел, диванів, кушеток, пуфів тощо).

Дивани, крісла, ліжка мають бути функціональними. Чудово, якщо компактний диван можна трансформувати в повноцінне ліжко для щоденного сну або використовувати, як сховище для постільної білизни, інших домашніх речей. У спальних кімнатах для дорослих дуже зручно розміщувати дивани-трансформери з внутрішнім містким ящиком для подушок, ковдр, а в дитячих такі моделі м'яких меблів із вбудованими функціональними коробами легко використовувати для зберігання іграшок та ін.

В асортименті WOWIN можна знайти вдалі приклади м'яких меблів із вбудованими системами зберігання. Вони виглядають презентабельно і дуже доречно. У справжніх м'яких меблях Scandinavian style існує безліч «таємних» куточків, де можна зберігати, складати речі.

WOWIN пропонує м'які меблі, що відповідають високим європейським стандартам якості. Меблева продукція довговічна, дивани, крісла-ліжка, стільці, пуфики справно служать покупцям протягом багатьох років.

На сайті компанії WOWIN представлений зручний інформативний каталог, вказані актуальні ціни, через інтернет у Херсоні та інших населених пунктах України можна купити готові меблеві зразки, а також придбати недорогі українські меблі під замовлення, обравши диван, крісла, ліжка, забарвлення, форму, розмір, механізм трансформації і т.д.

Купити м'які меблі в скандинавському стилі в місті Херсон

Інтернет-магазин компанії WOWIN пропонує купити в Херсоні недорого під замовлення з безкоштовною адресною доставкою м'які меблі від виробника, стильні кутові, сучасні прямі, модульні, ортопедичні, розкладні дивани в скандинавському стилі для вітальні, дизайнерські стільці для їдальні, кухні, офісний диванчик, дитячий пуф, зручне крісло-ліжко трансформер (єврокнижка, книжка) для щоденного сну, вибравши модель, колір оббивки, особливості конструкції тощо.

Рекомендуємо також відвідати наші офлайн-магазини, зазирнути до атмосферних шоу-румів у Львові, Києві, Івано-Франківську і ближче познайомитися з колекціями дизайнерських предметів стильного інтер'єру, оцінити високу якість і ергономічність стильних м'яких меблів в скандинавському стилі від WOWIN (Україна).