Меню
Кошик

Столи та Стільці

Фло Стілець
Ціна 4 850 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 54 см x Висота : 76 см
Тейл стілець
Ціна 5 650 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 65 см x Висота : 79 см
Тім Стілець
Ціна 5 020 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 54 см x Висота : 76 см
Смайл стілець
Ціна 7 460 грн
Ширина: 60.5 см x Глибина : 66.5 см x Висота : 71 см
Санленд стілець
Ціна 7 790 грн
Ширина: 63 см x Глибина : 67 см x Висота : 87 см
Олав Стілець
Ціна 5 310 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 61 см x Висота : 79 см
Оліс Стілець
Ціна 5 130 грн
Ширина: 52 см x Глибина : 61 см x Висота : 69 см
Лайн Стілець
Ціна 7 510 грн
Ширина: 51 см x Глибина : 62 см x Висота : 82 см
Лінн стілець
Ціна 3 190 грн
Ширина: 44 см x Глибина : 50 см x Висота : 84 см
Клої стілець
Ціна 5 600 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 63 см x Висота : 90 см
Карл стілець
Ціна 5 580 грн
Ширина: 56 см x Глибина : 63 см x Висота : 90 см
Евіан стілець
Ціна 2 100 грн
Ширина: 40 см x Глибина : 46 см x Висота : 82 см
Гест стіл
Ціна 17 790 грн
Бруно стіл розкладний
Ціна 10 325 грн
Баррі стілець
Ціна 4 210 грн
Ширина: 46 см x Глибина : 48 см x Висота : 84 см
Аста Стілець
Ціна 5 950 грн
Ширина: 59 см x Глибина : 62 см x Висота : 81.5 см

Якісні обідні комплекти столів і стільців – затишний сімейний куточок для спілкування

Сучасний обідній стіл зі стільцями допоможе облаштувати кухню у єдиному стилі. Якщо купити стіл та стільці в комплекті, вони будуть поєднуватися не тільки за кольором, а і дизайном та матеріалом. Таким чином, потрібно купити комплект стіл і стільці, щоб зробити інтер’єр гармонійним та створити затишну атмосферу. Слід зазначити, що кухонні стільці в комплектах можуть бути в кількості від 4 до 12. Кожен самостійно під час покупки визначає набір стільців. Рекомендується перед тим, як робити замовлення, подивитися каталог рубрики "Стіл і стілець". Дизайнерські столи і стільці від виробника виробляються з якісних матеріалів та мають надійну фурнітуру, яка прослужить довго.

Вибір та ціна комплектів меблів: обідні стіл і стілець у місті Київ, Львів та інших

Багато людей хочуть купити сучасний стіл зі стільцями для кухні в наборі, тому що комплект створює єдиний стиль. Ціна на стіл обідній від виробника різна, все залежить від таких факторів:

  • якість матеріалів: виробляють стіл та стілець з натуральних чи штучних матеріалів. Тому, обов’язково потрібно враховувати мікроклімат кухні і обирати оптимальні матеріали, наприклад, бук, дуб чи ольху. Найкращі варіанти ті, які поєднуються зі скляними та хромованими елементами;
  • відтінок: класичні відтінки натурального дерева, екзотичні сорта деревини. Вироблені стіл і стілець в Києві з ДСП можуть бути білого, зеленого чи фіолетового відтінку, все залежить від вибраного типу ламінованої плівки;
  • форма стільниць: прямокутна, кругла, овальна або складна. Присутній чи відсутній механізм розкладки. Розкладні моделі дозволяють економити вільний простір.

Ціна на обідній стіл і стільці також залежить від того, які додаткові декоративні елементи були використані під час виробництва.

Вибирати кухонні столи і стільці в Києві потрібно відповідно стилю приміщення. Дуже важливо, щоб набір стіл і стільці гармоніювали між собою, вписувалися в приміщення, створюючи при цьому затишний простір, який повністю завершений. Кухонний комплект потрібно купувати, приділяючи увагу площі та плануванню простору обідньої зони.

Коли стілець за кольором та стилем відрізняється від столу, це виглядає не дуже привабливо. Саме тому, популярні комплекти. Спеціалісти рекомендують купувати набір, в якому стільці можливо ставити під стіл, щоб економити вільний простір. Обідня група повинна пасувати до кольору кухонного гарнітуру, але не зливатися з ним.

Де вигідно купити комплекти столів і стільців?

Купити стіл з стільцями, щоб кухня була бездоганною, — мрія багатьох. В інтернет-магазині WOWIN пропонується широкий вибір якісних меблів. Ми віримо, що дизайнерські вироби зможуть зробити життя людей щасливішим. Всі меблі безкоштовно доставляються Україною упродовж семи днів. Якщо ви купили товар зі складу, тобто скористались послугою «Швидка доставка», ви отримаєте повідомлення про точну дату поставки.

У нас до кожного клієнта індивідуальний підхід. Ціни — більш ніж приємні, товари вироблені справжніми майстрами з любов’ю. Для нас важливо, щоб нові клієнти ставали постійними та були задоволеними нашою продукцією, сервісом. Якщо виникають питання, потрібно звертатись до наших консультантів. Спеціалісти допоможуть вибрати товар та дадуть відповіді на всі питання.

×
Ціна  2100 - 17790 грн