Меню
Кошик

Відео

Відео


НАШ YOUTUBE КАНАЛ

Ми робимо все, щоб ви могли побачити наші дивани з усіх сторін та ракурсів. Самих фото та описів не достатньо, щоб показати всі переваги та красу наших виробів. То ж вмощуйтесь на диван, та переглядайте відео огляди, які ми приготували для вас, та підписуйтесь на наш канал в Youtube.
КУПЛЯЙТЕ БЕЗ РИЗИКУ 30 ДНІВ НА РОЗДУМИ

В противовес стереотипам о неудобстве заказ мебели в Интернете, мы создали новые правила сотрудничества с клиентами. Теперь Вы сможете испытать Вашу мебель в течение 30 дней, просматривая фильмы в семейном кругу, общаясь с друзьями и тому подобное. Бесконечные походы в торговые центры остались в прошлом. Добро пожаловать в будущее покупки мебели!


СПРОБУЙТЕ, ПЕРШ НІЖ ПРИДБАТИ!

Ми змінюємо спосіб купівлі меблів в Інтернеті. Завантажте наш AR-додаток з доповненою реальністю, та “примірте” наші дизайнерські дивани у своєму просторі, перш ніж придбати їх. Виберіть вподобаний вами диван з наших дизайнерських колекцій. Станьте на мить дизайнером, “одягаючи” свій диван в більш ніж 100 тканин та відтінків. Діліться зображеннями вашого дизайну з ріднею та друзями.


ЗАМОВТЕ СВОЇ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ ТКАНИН

Кожен наш дизайнерський диван ми намагаємося подати якомога детальніше: зробити більше ракурсів, зблизька показати фактуру тканини і декоративні елементи. Та ми розуміємо, що багатьом цього може бути недостатньо. Щоб не помилитися з вибором, потрібно саме відчути на дотик тканину. Тепер у Вас з'явилася можливість замовити зразки тканин, не виходячи з дому. Виберіть 5 варіантів, і кур'єр доставить їх прямо до ваших дверей безкоштовно!
Відчуй різницю
Доставка по Україні - Безкоштовна

Адресна доставка до вашого під'їзду
Зроблено з любов'ю в Україні

Створено руками майстрів
Купуйте без ризику - 30 днів на роздумиБездоганна надійність

Випробувана і схвалена Європою

Доставка до 7 днів

Не чекайте - придбайте зараз