Меню
Кошик

Модульний диван – острів комфорту й усамітнення в оселі

Що таке модульний диван? Чим він відрізняється від звичайного? Про це та багато іншого йдеться далі. Але для початку уявіть собі, що ви абсолютно вільні у виборі дивана: немає ні фінансових обмежень, ні обмежених розмірів приміщення. Що б ви тоді купили? Напевно щось з неймовірним дизайном і вдалою ергономікою. Хоча б частково ці бажання може втілити модульний диван.

Це не просто новомодна тенденція в дизайні інтер'єру. Це ще й вдале рішення облаштування простору в кімнаті. Він підходить великим сім'ям, члени яких люблять збиратися для спілкування або банального перегляду фільмів по телевізору. Модульний диван актуальний для просторих приміщень, де потрібно зонувати простір, зробивши його функціональним. Ну і, звичайно, знадобиться при втіленні якогось сучасного дизайну.

Розміри, форми і складові модульного дивана: простір для експериментів

Практично всі дивани можна віднести до однієї з категорій: звичайні і модульні. Звичайні зроблені раз і назавжди. Їхня конструкція традиційна, змінити розмір неможливо. Вони розраховані на певну кількість посадкових місць. Великих моделей тут не зустрінеш.

Модульний диван складається з окремих частин. На відміну від звичайного, він не має строго заданої конфігурації. Ви самі в процесі купівлі, можете визначити його остаточний зовнішній вигляд і розмір. Самі або разом з нашими співробітниками підберете блоки, з яких він буде складатися. Хоча в такому випадку правильніше сказати – модульна система. Оскільки вона включає власне сам диван, крісло, а може і кушетку. Модульність дозволяє сконструювати диван на свій розсуд, з відповідною формою і розміром.

Він може складатися з декількох елементів, різних за розміром і формою. Відрізнятися глибиною модулів, висотою подушок спинки. Диван може доповнюватися низькими і глибокими пуфами. Загалом, його модна складати десятками способів. Тому здатний вибудовуватися на будь-яку довжину, займати всю вітальню, згинатися вліво або вправо. Модульний диван, крім автономних елементів, може доповнюватися ще й вбудованими, як-от система зберігання речей або механізм трансформації. Він збирається довільним способом, тому кожен з них – унікальний.

Секційні й трансформовані модульні дивани – стаціонарні та рухливі

Диван може бути з жорсткою і вільною конструкцією. У першому випадку блоки сидіння з'єднані між собою, і користуватися ними можна тільки в такому вигляді, як є. Його ще можна назвати секційним. Розібрати і переставити окремі елементи неможливо. Секційні дивани з фіксованою конструкцією моделюються і фіксуються виробником.

Трансформовані модульні дивани складаються з окремих частин. Їх форму можна міняти хоч щодня: сьогодні повернути в одну сторону, завтра – в іншу. Робити то цільним, то «розділяти» на шматочки, розставляючи по кімнаті. А через деякий час ви взагалі можете оновити кілька модулів, переправивши набридлі на дачу. Або ж перенести в іншу кімнату – буде повноцінне крісло, пуф або кушетка. Це як купити модульний диван по-новому.

Вибір простий, а ціна доступна: модульні дивани – це легко і комфортно

Вибрати модульну систему досить просто. Все починається зазвичай з пошуку дивана відповідного розміру, з бажаними опціями і кольором оббивки. Потім підбираються допоміжні елементи і комбінується їх розміщення в кімнаті. Бажано з кресленням в масштабі. Можна до цього процесу залучити дітей. Вийде корисне і цікаве спільне заняття.

Не варто думати, що ціна модульного дивана дуже висока. Можливо, вона вища, ніж вартість звичайних. Але вони цього варті. Тим більше, у нас знайдеться варіант практично в будь-якому стилі, навіть для класичного і вінтажного інтер'єру. Відповідний модульний диван в Україні знайти досить складно, але у нас є що запропонувати. Правда, погоджуються на такі експерименти не всі. Часто не наважуються, віддаючи перевагу традиційним варіантам меблів. Але ті, хто ризикнув, ніколи не шкодують. До слова, беруть їх для великих сучасних котеджів, квартир або прийомних зон великих компаній.

Про те, як народжуються добротні меблі

Тепер трохи про те, що собою представляють модульні системи, а точніше, про особливості їхнього виробництва та функціонування. Для каркаса м'яких меблів ми використовуємо масив дерева і фанеру. Завдяки спеціальній обробці навіть через певний час деревина не дає усадки, а відповідно не буде неприємного скрипу. Дерево покривають безпечними лаками. Вони підкреслюють структуру деревини, зберігаючи її властивості. Для оббивки застосовують міцні тканини, які не линяють та добре чиститься. Це рогожка, велюр, екозамша. Відтінків тканин кілька десятків.

Важливий параметр для нас і наших клієнтів: комфортабельність. Всі сидіння мають ортопедичний ефект. Це можливо завдяки поєднанню зиґзаґоподібної основи з металевих прутів, блоку незалежних пружин і пінополіуретану різної товщини. Пружинний блок підтримує тіло в правильному положенні, даючи пружність, а ППУ пом'якшує жорсткість металу. Тому матраци підходять для сидіння і для щоденного сну.

Модульні дивани забезпечуються механізмом трансформації єврокнижка-пантограф. Це найбільш функціональний і простий у користуванні варіант. Він служить багато років без ремонту і заміни деталей. Навіть якщо диван складають вранці і розкладають ввечері день у день роками. Частенько дивани доповнюються відсіком для зберігання постелі. Це практично, навіть коли не планується їх використовувати як спальне місце. У будь-якому будинку знайдуться потрібні речі, які нікуди сховати.

Модульну систему варто вибрати з кількох причин:

  1. 1. Кількість місць обмежується потребою або бажанням клієнта. Їх може бути скільки завгодно.
  2. 2. Багатофункціональність забезпечується завдяки кріслам, пуфам, кушетці, відсікам для зберігання і спальним місцям.
  3. 3. Можливість перетворення наявної конструкції і переміщення елементів модульного дивана в просторі.
  4. 4. Ергономічність і здатність підлаштовуватися під архітектуру приміщення, приховуючи недоліки і підкреслюючи достоїнства планування.

Отже, модульний диван – це добре, коли потрібно обіграти складну архітектуру кімнати або заповнити великий простір. Звичайно, він більше підходить для сучасних інтер'єрів, але можливі і допустимі інші варіанти. Наприклад, великий модульний кутовий диван в кухні-їдальні-вітальні в стилі прованс. Головне – щоб всі його елементи були задіяні, а не просто заповнювали простір. А про це варто подумати заздалегідь.

Купуючи модульний диван в Харків, продумайте необхідні складники. Навіщо переплачувати за доставку непотрібних предметів? Вибирайте тільки те, чим будете користуватися. А в Києві модульний диван можете скласти особисто як вам подобається, відвідавши наш шоу-рум. Ми підкажемо і допоможемо зібрати найбільш вдалі елементи меблювання.

Залишіть свій коментар
Більше надихаючих статей