Меню
Кошик

Офісні стільці: як вибрати?

Фолк столик журнальний 50 1760 грн Детальніше
Санленд крісло 11880 грн Детальніше

Вибрати зараз

Меблі для офісу є окремим напрямом в індустрії з акцентом на серйозні інженерні рішення і новітні технології. Найпростіший офісний стілець повинен бути ергономічним, але це вже не вимога, а обов'язкова умова. Здебільшого сучасний офіс – великий відкритий простір з безліччю робочих місць, опенспейс. Хоча ще зустрічаються варіанти з невеликими кабінетами. Але актуальніший на сьогодні все ж відкритий простір. Він вчить бути з колективом, комунікувати з великою кількістю людей. Але виникає гостра нестача приватності. Постійно є проблема того, як сконцентруватися і обговорити деталі з замовником, адже позбутися шуму не так вже й просто. Та й необхідність вирішити особисті справи нікуди не зникла. Всім співробітникам періодично потрібно висловитися, дати розпорядження дитині або відчитати підлеглого. Тому створюються різні акустичні рішення, зазвичай у вигляді ізольованих кімнат або кабінетів для приватних бесід. Таким чином гнучко задіюється простір, без перебудови офісу для організації приміщення для переговорів.

Прогрес торкнувся і такого звичного предмета, як офісний стілець. А все тому, що співробітники більшу частину часу в офісі проводять сидячи. Стілець повинен відповідати всім сучасним вимогам ергономіки, забезпечувати комфорт і зберігати свої властивості з часом. Сукупність усіх цих рішень стимулює підвищення лояльності співробітників і покращує їхню продуктивність.

Фолк столик журнальний 50 1760 грн Детальніше
Амелі крісло 14170 грн Детальніше

Вибрати зараз

Місце для офісного стільця – грамотний планування і розміщення

Подумаймо, де можна розмістити офісний стілець. Варіантів багато:

 • там, де зосереджена основна маса співробітників;
 • в кабінеті керівника;
 • в зоні відпочинку для працівників офісу;
 • в місці, де передбачається приготування і прийом їжі;
 • в зоні очікування для клієнтів і гостей;
 • просто там, де є вільний простір, для організації відокремленого куточка.
Голден крісло 12920 грн Детальніше
Фолк столик журнальний 50 1760 грн Детальніше

Вибрати зараз

Від того, як будуть розташовані офісні стільці та інші меблі, багато в чому залежить працездатність співробітників. Все потрібно робити грамотно. Ну і, звичайно, враховувати розміри приміщення, його планування і специфіку роботи підприємства.

Як театр починається з вішалки, так і офіс починається з гардероба. Причому організація місця для зберігання верхнього одягу може бути різною: від невеликої стійки-вішалки до окремого приміщення. Але яких би масштабів не була дана зона, відвідувачам потрібно пропонувати місце, куди можна поставити сумки, знімаючи одяг і головний убір. Це може бути невеликий офісний стілець, як, наприклад, модель “Тейл” з високими дерев'яними ніжками і широким сидінням.

Якщо передбачається великий потік відвідувачів, потурбуйтеся про місце для очікування. Безліч відповідних варіантів знайдеться серед крісел для ресторанів. Розмір цієї зони також може бути будь-яким і різним у втіленні. Наприклад, в офісі туристичної фірми ця зона може перетворюватися в приймальню, саме тому краще вибрати повноцінні крісла. І відразу виникає закономірне питання: а чому не можна купити офісні стільці, в Україні що: так не заведено? Річ у тому, що крісло є більш комфортним, налаштовує на тривалу бесіду і, відповідно, пошук хорошої путівки.

Придивіться до моделі “Амелі”. Крісло це комфортне, стильне і не сильно громіздке. З приватним кабінетом нотаріуса інша справа. Тут все ж потрібно облаштувати невелику зону очікування. Можна вибрати крісло для відвідувачів “Ноа”. Мініатюрна модель, з дерев'яними елементами і м'яким сидінням. Щоб почекати пару хвилин до прийому, такого крісла цілком достатньо.

Розташування столів та стільців в робочих просторах залежить від розміру і форми кімнати, розміщення дверей і вікон. У залах опенспейс їх ставлять паралельними рядами. Є кілька загальних правил, дотримуючись яких можна створити комфортну обстановку для великої компанії:

 1. Розміщувати вироби доречніше з кута. Таке розташування здається більш відокремленим, а ще економить простір. Не можна ставити офісний стілець обличчям до стіни або в самий кут.
 2. Уникайте також і положення обличчям один до одного.
 3. Незручно, коли пара офісних стільців знаходяться спиною один до одного. Обов'язково повинен залишатися вільний простір, а ще краще встановити перегородку або шафу.
 4. Не варто ставити стільці під громіздкими люстрами, біля східців. У таких місцях відчувається дискомфорт, а від цього знижується продуктивність.
 5. З робочого місця має бути видно вхідні двері. Найвдаліше положення для столу зі стільцем – по діагоналі від них.
Санленд крісло 11880 грн Детальніше
Лейк столик журнальний 60 1880 грн Детальніше

Вибрати зараз

Якщо робоче місце керівника знаходиться в загальному залі, воно має бути максимально віддалене від вхідних дверей, але з можливістю їх бачити. Начальникам ми також пропонуємо купити офісний стілець. Правда, в Україні частіше вибирають крісла, шкіряні або хоча б наближені до них: щоб було дорого і статусно. Рекомендуємо від цього негласного правила відійти і вибрати іншу модель – крісло “Вейв”. Дерев'яні ніжки і підлокітники, велике сидіння і спинка з правильними вигинами, текстильна оббивка. Виглядає дуже стильно, а ще й практично.

Для компаній з великою кількістю відвідувачів бажано облаштувати місце для секретаря. Тут варто подумати про практичну сторону. Секретарю частенько доводиться вставати й кудись тікати: документ видрукувати, каву приготувати, гостей зустріти ... Різні справи можуть бути у помічника! Відмінно в такому випадку підходить офісний стілець “Аста”, що обертається. Подібну модель можна використовувати і для інших співробітників. А що? Зручно і над стилістикою не потрібно думати. Та й ціна офісного стільця цілком приємна.

Якщо в офісі є великі просторі коридори і переходи, можна організувати кілька відокремлених острівців для швидкого спілкування. В такому випадку можна купити офісний стілець “Аста” з металевою основою. Два таких стільці відмінно доповнить невеликий журнальний столик. Ось вам місце для розв'язання робочих питань і попутного чаювання.

Офісні стільці в скандинавському стилі – стильна лаконічність

Дуже актуальним зараз є дизайн інтер'єру в скандинавському стилі (це стосується й офісного інтер'єру). Під цією назвою ціла історія і море відчуттів, які асоціюються з почуттям безтурботності і захищеності. Скандинавський стиль для багатьох став способом життя, а в офісних просторах він тільки відкриває горизонти. Він наповнює приміщення світлом і свободою. Цей стиль передбачає лаконічні і максимально функціональні меблі. Притому вони добротні та завжди натуральні. Кожен сантиметр офісу задіяний, будь-яка його деталь грає свою роль в забезпеченні комфорту. У всьому відчувається турбота про людей, які користуються приміщенням.

Офісний інтер'єр в скандинавському стилі – це:

 • Обов'язково світлий фон. Допускаються меблі насичених відтінків, наприклад, офісні стільці темно-синіх або бордових відтінків.
 • Натуральність і природність. Обриси меблів прості і м'які.
 • Ностальгічні нотки в декоративному оформленні. Сучасні предмети з ефектом старіння. У повітрі витає дух минулого без акценту на вінтажне виконання.

Вибрати зараз

Треба сказати, що застосування суворого скандинавського стилю в офісі сприятливо позначається на працездатності і самопочутті. Особа, яка знаходиться у світлому приміщенні, відчуває себе спокійно і впевнено. Наш магазин має стосовно цього деякі свої міркування. Так, меблі в скандинавському стилі можуть бути дуже «тактильними». Вони комфортні, щоб навіть, вирішуючи складні робочі завдання, кожен, хто ними користувався, відчував себе прекрасно. Ви можете вибрати і скомбінувати стільці для офісу різної форми та розмірів. Головне – дотримуватися однієї колірної гами. Ідея в тому, щоб створити єдиний образ з безліччю дизайнів і текстур. Ключ до втілення скандинавського стилю – це меблі з гладкими лініями, стильними деталями й простотою. Такий підхід до оформлення інтер'єру підійде як мінімалістам, так і максималістам, які хочуть втиснути якомога більше речей в офісний простір.

Тут є не тільки офісні стільці. Збираємо "офіс мрії"

Запит «купити офісний стілець в Києві» часто супроводжується підбором додаткових м'яких меблів. Керівники продумують для персоналу зону відпочинку. Адже для більш продуктивної роботи людям потрібно відволікатися. Під час спілкування з колегами народжуються нові ідеї, з'являється бажання експериментувати. Так чому б, підшукуючи офісні стільці в Харкові, не подумати і про невеликий диванчик і кілька крісел? До речі, в зоні відпочинку можуть бути не тільки вони, а ще й живі рослини, книги, тенісний стіл, та все що завгодно.

Інша справа – розподіл меблів в маленькому офісі, навіть в кабінеті. В цьому випадку простором потрібно користуватися дуже раціонально. Хороше рішення – поставити столи із стільцями по колу. Так звільниться середина кімнати, а всі люди, що знаходяться в ній, зможуть пересуватися, не заважаючи один одному. У приміщенні прямокутної форми меблі краще розставити в формі літери «П». Якщо плануєте прийом гостей, варто подбати про них, купивши офісні стільці в Одесі відповідного стилю і розмірів. Зручне розміщення потенційних клієнтів, партнерів, співробітників та інших корисних підприємству людей може вплинути на подальшу співпрацю. Роздумуючи про необхідність купівлі нових офісних стільців в Дніпрі тощо, завжди пам'ятайте про це.

Залишіть свій коментар
Більше надихаючих статей