Меню
Кошик

Вибираємо диван в стилі модерн: безліч думок – одне рішення

Свен прямий диван 3-місний 26280 грн Детальніше
Свен підголовник 1530 грн Детальніше

Вибрати зараз

Диван в стилі модерн. Зазвичай це словосполучення використовується для всіх виробів, що не вписуються в рамки розуміння класики. Але модерн – це щось інше. Це стиль, час і характер. Модерн багатогранний, мінливий і дуже колоритний. Це стиль, де є абстрактні форми, але вони живі, витончені та красиві. З характерними мотивами морських хвиль, рослин, таємничих дів з довгими кучерявими волоссям і спадаючим одягом. Такий модерн існував на стику 19-20 століть. Зараз він сприймається як розкішна, але злегка потьмяніла старина. Тому й основні його кольори – пастельні, приглушені: тютюнові, перлинно-сірі, зів'ялої троянди, пильно-бузкові.

Щоб зрозуміти, як виглядає диван модерн, потрібно придивитися до інтер'єру в такому ж стилі. Він елегантний і стильний, з особливим ритмом присутніх елементів. Натхненний японськими традиціями, але інтерпретований на європейський лад. Стиль модерн – дорогий і досить специфічний.

Диван модерн обов'язково з дерев'яними елементами. І вони, скоріше, не частина конструкції, а її основа. Дерево – пластичне, натуральне, з великими можливостями застосування. Бажано натуральних відтінків. Слід надавати перевагу твердим породам, бук або дуб, із середнім ступенем насиченості або темнішим. Глухе щільне забарвлення не є актуальне.

Диван модерн – це розкіш натуральних матеріалів, згладжені плавні лінії. Він може собі дозволити застосування нових технологій. Але опираючись на традиційне розуміння виробництва. Дивани модерн традиційно подовженої форми. Поруч крісла з витягнутою спинкою і короткими ніжками. Диван модерн не схожий на інші. Він тяжіє до природи, а вона, як відомо, під лінійку не підганяє. Вона різноманітна, з безліччю квітів, відтінків, тонів.

Зовсім не обов'язково в кожній деталі сліпо наслідувати задану стилістику. Адже ми живемо в інший час. Важливий кінцевий результат – створення настрою модерну, та й просто атмосфери, яка подобається. Тому вибір методів реалізації – прерогатива вашої родини. Отримати натхнення на створення інтер'єру в стилі модерн і вибір дивана допоможе прогулянка по Києву. Саме так! На його вулицях безліч будівель в такій стилістиці. Це і легендарний «Будинок з химерами», і Будинок удови, що плаче, і Бессарабський ринок. А скільки ще будівель менш відомих! Попутно можна заглянути в наш шоурум і вибрати диван з відповідним дизайном та розмірами.

Інгрід прямий диван 3-місний 22440 грн Детальніше

Вибрати зараз

Диван-модерн – варіант другий

Є модерн трохи більше пізній, натхненний простотою і функціональністю скандинавських і бразильських інтер'єрів. Він родом з середини 20 століття. Його основна мета – створення оптимальних умов для життя звичайної сім'ї. Меблі такого стилю лаконічні та легко сприймаються. У приміщенні їх мінімум, як і аксесуарів. Диван-модерн – з натурального дерева, хорошої якості та світлої колірної гами. Він з тонкими ніжками та дерев'яними підлокітниками. Зараз такий диван не менш актуальний, ніж кілька десятиліть тому. Адже ми всі маємо потребу не стільки в розкоші, скільки в комфорті та захищеності.

Обриси у дивана модерн з прямими та чіткими лініями, а замість хитромудрої обробки – добротність без надмірностей. Дизайн з м'якими обрисами. Йому притаманна легкість і витонченість. У ньому є скандинавська простота і органічність. Диван модерн не асоціюється з часом, він актуальний зараз і залишиться таким же в майбутньому. Адже як відомо, все нове – добре забуте старе.

Якщо вірити провідним журналам і світовим виставкам, все більший акцент у виборі меблів робиться на простих і чітких формах, плавних лініях, складних за фактурою матеріалах. Особлива увага приділяється деталям. Це модерн, але в новій інтерпретації. Зараз також, як і тоді, не заведено любити пишну класику. Тому диван модерн ідеально вписується в мінімалістичний інтер'єр. Він:

  1. Лаконічний.
  2. Мало декорований.
  3. З чистими лініями та вигинами.
  4. Зручний в користуванні – в ньому форма слідує за функцією.
  5. Багатофункціональний.
Свен прямий диван 3-місний 26280 грн Детальніше

Вибрати зараз

Диван модерн повторює контури тіла, забезпечуючи комфортне перебування. Він здебільшого забезпечений механізмом трансформації. Диван модерн може складатися, розкладатися, видозмінюватися, а головне – слідувати головному принципу – бути зручним. У нього дерев'яна основа, з елементами з металу і фанери. Диван модерн – універсальний і вписується в будь-який стиль інтер'єру. Він популярний, свіжий і актуальний.

Кольори його оббивки більш насичені, глибокі. Простий, естетичний і звільнений від жорстких правил стилістики – він вписується в сучасний динамічний спосіб життя з проживанням в багатоквартирних будинках. Його образ складається з геометричного мінімалізму і деталей, кожна з яких на своєму місці і служить певній функції. Він легкий і акуратний.

Інтер'єр в стилі модерн – реалізуємо ідеї з сучасним поглядом

Щоб втілити інтер'єр в стилі модерн, потрібно використати один великий предмет, який задасть тон. Не обов'язково, щоб він був автентичним, з того часу. Подібний виріб складно знайти. Та й ціна такого предмета буде дуже високою. У даній ситуації краще купити диван модерн, але в сучасній інтерпретації. До нього можна придбати ще журнальний столик або крісло для читання. А завершити композицію – парою пуфів.

Поєднуйте теплі природні відтінки: оливково-зелений, гірчичний, гарбузовий і маковий. Використовуйте глибокі стильні відтінки: насичений сірий, бірюзовий, кричущо-рожевий, графітовий. Додайте традиційних фарб: синьої, смарагдово-зеленої, бордової. Взагалі інтер'єр в стилі модерн – теплий і оптимістичний, огортає господарів затишком завдяки позитивній гамі кольорів. Вибір величезний. Він настільки гарний, що привертає увагу через десятиліття. Чому б не запозичити та не переосмислити елементи стилю? Живий і свіжий модерн середини 20 століття виглядає дуже сучасно, але і здатний допомогти в створенні ретро-образу. Додайте до цього красу і функціональність, а ще схильність до еклектики – виходить трендова і затишна обстановка на багато років.

Сучасний диван модерн – трендовий, лаконічний і молодіжний

Окрема історія дивана модерн в розумінні "нео-класики”. Формально він не існує. Але саме цей термін допомагає зорієнтуватися в тому, що вам хочеться вибрати, і, що нам потрібно запропонувати, в загальному, в якому напрямку рухатися. Хоча кожен під ним розуміє своє – скандинавський стиль, мінімалізм, ортопедичний диван або щось інше. І тому важливо зрозуміти, що таке класика.

Диван в такому стилі легко впізнати з тисячі. Його особливість – в постійності та традиційності. Це не просто предмет інтер’єру, а історія. Такий диван – з дерев'яним каркасом, ніжки – з твердих порід деревини. Його оббивка зі стяжками. Пояснення цього просте: раніше як наповнювач використовували кінський волос, і щоб він не збивався, тканину пристібали гудзиками або металевими кнопками. Оббивкою була шкіра. У такого дивана спинка і підлокітники однакової висоти. Це зручно для людей будь-якого віку і комплекції. Підлокітники схожі на сувій.

Правда, в такому автентичному вигляді дивани зустрічаються досить рідко. Більш популярними є його інтерпретації. Причому їх цілком можна називати диванами модерн. Класична оббивка замінюється гладкими подушками, часто, знімними. Підлокітники стають більш оригінальними. Є навіть кутові дивани модерн, які ідеально вписуються в простору вітальню. Прямі моделі взагалі доречні в будь-якій обстановці. Гарні в поєднанні з меблями інших стилів.

Диван модерн з нальотом класики органічний в колоніальному інтер'єрі. Доречний для строгого кабінету або бібліотеки. Він може змінювати характер залежно від контексту інтер'єру. Обтягнутий темним велюром і встановлений в робочому кабінеті, він сприймається як суворий і брутальний. Але якщо поставити його в світлій вітальні і кинути кілька яскравих подушок – цей ефект слабшає.

Диван в інтер'єрі модерн – обов'язкова умова практичного і комфортного проживання. Погодьтеся, такий підхід до вибору меблів актуальний і для нашого динамічного часу. Диван модерн, незалежно від розуміння його суті, – емоційний, з настроєм, енергією і навіть гумором.

Полар прямий диван 3-місний 26220 грн Детальніше
Залишіть свій коментар
Більше надихаючих статей